Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszólítsam? Nem merem megtenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítsam? Nem merem megtenni. (Bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön, már évek óta... Mostanság úgy érzem, hogy beleszerettem. (Bár ezt nem mondhatom, hiszen még nem ismerem olyan jól.) Azt vettem észre, hogy én is érdeklem őt (folyamatos nézés, "követés" a suliban). Eddig még nem szólított le, mert szerintem félénk. Le merjem szólítani? Kicsit cikisnek érzem a haverjai előtt. 15/L
2010. jún. 15. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért félénk minden pasi????

Már lassan mi nők fogjuk a pasiknak a kezét megkérni?

2010. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor menj oda, ha nincsenek ott a barátai, nem veszíthetsz semmit, ha nem tetszel neki akkor utánna rossz lesz, de kihevered, ha meg tetszel neki akkor minden happy.

Szedd össze minden bátorságod, és valamilyen kis indokkal szólítsd meg... :)

2010. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenném: Te miért várod el hogy megtetszik egy fiú, és az, de csak is az odamenjen hozzád? Én meg ezt nem értem. Ne hidd azt hogy a fiúk rendelkeznek valamilyen készülékkel, amivel meg tudják állapítani hogy kinek tetszenek. Így mit vársz? A lány őt akarja. El kéne várnia azt, hogy a fiú ezt tudja, és odamenjen hozzá?
2010. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És milyen okkal szólithatnám le? Nem vagyunk köszönőviszonyban se, tehát nem mehetek oda hozzá, hogy Szia, és dumálgatás... Legalábbis nem szeretnék.
2010. jún. 15. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem középiskolás vagy. Mikor mögötted megy a srác ejtsd el vmit -> (pl:tollat, füzetet)úgy h érjen hozzád egy kicsit és ha normális felveszi előtted te megköszönöd és ő mondani fogja h nincs mit : D és bókolj neki vmit h jó a pólója v nadrágja... érted ;) kérdezd meg tőle h mien órája lesz v hogy ismeri e XYZ -t (olyat akit tudod h ismer és ha lehet fiút!) és mondja majd h igen. miért? és te mond neki h hallotál róla ezt azt... és kész is. beszélgettek ;) de ne vidd tulzásba h "ezt-azt" : DD sok sikert. Remélem segítettem egy kicsit legalább. HAJRÁ bátorság.


v ha ezek nemműködnek foggd meg neki a seggét v gatyázd meg a haverjai előtt v odamész hozzá és lesmárolod xDD


14/F

2010. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi xD
2010. jún. 16. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor menj oda hozzá amikor egyedül van, esetleg suli után, amikor hazafelé tart.

Tudj meg róla egy két dolgot, hobbi, sport stb... és az alapján kezdeményezz beszélgetést.

2010. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát sok dolog könnyebb lenne valóban, ha nem lennének ilyen félénkek a pasik, még az egyértelmű jeleket se veszik
2010. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
talán mert elég ritkán adnak a csajok egyértlemű jeleket :P inkább csak próbálnak és kis dolgokból nemigazán vehető ki mit akar :D
2010. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az egyértelmű jel, hogy folyton őt nézem, mosolygok rá? :)
2010. jún. 18. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!