Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi tennétek egy szűz lánnyal...

Mi tennétek egy szűz lánnyal egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben?

Figyelt kérdés

Utólag esett le, mekkora baromságot csináltam.

Egyedül élek albérletben, húsz éves vagyok. Sosem volt még barátom, mikor még a télen megismertem egy srácot neten. Pár nem múlva találkozót beszéltünk meg, úgy volt, hogy sétálgatunk a városban, de iszonyatosan hideg volt. Mondtam, hogy menjünk el hozzám, nem is gondoltam bele, csak utólag, hogy a legtöbb (vagy legalábbis sok) embernél mögöttes szándékot jelent, mert még sosem volt normális randim.

Ti mit csináltatok volna egy ilyen helyzetben? Nagyon gáz volt, amit csináltam? Csak hogy tanuljak a hibából, ha igen.


2015. márc. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, főleg ha nem történt semmi sem.
2015. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem értenéd félre, hogy szexet akar?
2015. márc. 16. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos arra gondolnék, hogy szexelni akar. Gáznak nem gáz, ha okosan és nyíltan tisztázod a helyzetet. De azért lenne bennem egy kis csalódás utána.
2015. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

Milyen kiszolgáltatott helyzetről van szó egyébként?

Azért megerőszakolni csak nem fog...

De tényleg nem volt bölcs húzás azért. Ettől függetlenül normális ember nem hiszi azt egy normális emberről, hogy 10 perc után szexre hív fel magához.

2015. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!