Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztésével...

A szüzesség elvesztésével járó (esetleges) vérzés meddig tart?

Figyelt kérdés
Utána a szokott ritmusban meg fog jönni a menstruációm, vagy egybeolvad a kettő? Valamint mennyire erős vérzésről van szó? A komoly válaszokat megköszönöm!
2015. márc. 16. 21:30
1 2
 1/11 Interferencia ***** válasza:
8%
40 napig.
2015. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ, ha akarja a csaj akkor csak időleges, ha nem akkor 8 napon túl gyógyuló
2015. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kettesnek zöldpacsi JÁR!
2015. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg teljesen ki nem vérzel, mint a disznó
2015. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt így nem tudom megállapítani, de 1-2 cseppet szoktak mondani.
2015. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jók a válaszok nagyon. 😂de szegény lánynak adhatnank értelmes választ is. Ha ez tényleg komoly akkor kérdezd meg a szülőktől.
2015. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem, szóval barátnőm tapasztalatát írom le: kis szivárgásról van szó, amihez elég egy tisztasági betét, másnap még jön egy kevés. A mensturációd lehet, hogy késni fog, nekem is késett, meg akiktől hallottam mindenkinek. Lehet ez nem szabályszerű, csak véletlen egybeesés. Azért írom, hogy ne ijedj meg, azért az első nagy érzelmi hatás, ami meg mint tudjuk, kihat a ciklusra. Ha akkortájt kell megjönnie, lehet egybeolvad, vagyis nem tudod, hogy most azért vérzel, mert elveszítetted, vagy azért, mert már megjött. Mondjuk én nem tudnám összetéveszteni, eléggé fáj, ha megjön :D
2015. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én fiú vagyok, és csodával határos módon nem lettem összevérezve első alkalommal!
2015. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem olvad egybe! És tényleg elég t.betét!
2015. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először is nem törvényszerű, hogy fogsz vérezni, én nem véreztem, sőt a többi barátnőm sem. Egyikünknek sem jött meg hamarabb sem tőle. Akitől hallottam, hogy vérzett annál is csak 1-2 csepp volt.
2015. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!