Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartok ennyire az elsőtől?

Miért tartok ennyire az elsőtől?

Figyelt kérdés
Eleve már úgy vagyok vele, hogy csak essek túl rajta, mert mindenki úgy rácsodálkozik amikor megtudják, hogy még szűz vagyok 18 éves létemre, hogy kezdem magam kellemetlenül érezni. Én eddig úgy tudtam és gondoltam, hogy ez erény és nem hátrány de a mai világban...Viszont akkor is félek tőle. Már többször is lett volna alkalmam búcsút inteni neki, különböző helyzetekben, de nem mertem mert valami egyszerűen nem engedi. Mitől van bennem ez a gát és mivel tudnám leküzdeni?

2015. márc. 22. 22:24
 1/5 anonim válasza:
0%
Az első mitől? Először fogsz főzni?
2015. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy! Biciklizni. Azt hittem elég egyértelmű voltam de máskor jobban figyelek.. :/
2015. márc. 22. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál más véleményével az a lényeg hogy te milyen ember vagy :) Várd ki azt a Fiút/Lányt aki valóban szeretni fog feltétel nélkül és add neki oda hogy majd büszkén mesélj róla ne érdekeljen hogy hány éves korodba lesz de az elsőre mindig emlékezni fogsz gondold át hogy kivel..:)
2015. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Én is sokáig így érztem, mint most te. Én 21 éves vagyok most és 20 évesen vesztettem el az első barátommal. Annyit mondok neked, hogy csak azért ne veszítsd el, mert jajj mit gondolnak az emberek, mert meg fogod bánni. Inkább várj olyanra, akit tényleg kívánsz, akivel több is van köztetek. Igen, tény és való, hogy manapság már UFO-ként néznek arra aki 16 éves kor fölött szűz, volt, hogy én is kaptam megvető jelzőket emiatt de én csak sajnálni tudom azokat az embereket, akiknek ilyen a gondolkodásmódjuk. Ne törődj azzal, mit mondanak mások, ismerkedj, és ha elkezdesz randizni valakivel véletlenül se hazudj neki, hanem mondd el, hogy még szűz vagy, ha tényleg érdekled akkor nem fogja zavarni, sőt, tisztelni fog érte, ha normális ember. :D Ha meg nem, akkor nem hozzád való.

Az a gát valószínű azért van benned, mert még nem volt lehetőséged olyan emberrel csinálni, aki iránt érzel is. Amint találkozol egy ilyen emberrel és megbízol benne, ez el fog múlni. :) Azt nem írtad le, hogy fiú vagy-e vagy lány, én a női szemszögből annyit mondhatok, hogy igen, fog fájni az első, meg a második is, de idővel belejössz majd. Érdemes egy olyan partnerrel, aki nem egyéjszakás, hanem több van köztetek. :) 21/L

2015. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez egy nagyon egyszerű kérdés, és nagyon egyszerű rá a válasz.
2015. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!