Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyünk hogyan vezessük...

Mit tegyünk hogyan vezessük fel a témát?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, egyik nap nagyon élveztük egymás társaságát és miközben ujjaztam, véletlen erősebb voltam a kelleténél és kiszakadt a szűzhártyája. A szülei úgy tudják hogy mi nem csinálunk semmi "olyat". A barátnőm szeretné valahogy a szülei tudtára adni hogy ő már nem kis lány, viszont mi is elkövettük az a hibát, hogy előbb cselekedtünk és aztán gondolkodtunk. Az anyukája eléggé konzervatív a témában, a barátnőm viszont szeretne jó kapcsolatot ápolni vele ezért szeretné ezt megbeszélni. Már csak az a kérdés hogyan tálaljuk neki a témát hogy mi szeretnénk tovább lépni a kapcsolatunkban (mind2 fél tisztában van hogy mit hova mikor) és ezért el kellene menni nőgyógyászhoz (rutin vizsgálatra), na már most itt jön ugye az amit az elején említettem hogy kiszakítottam a szűzhártyáját és nagyon fél a barátnőm hogy az anyukája haragudni fog azért mert nem szólt azelőtt mielőtt cselekedtünk. Hogyan tálaljuk ezt az anyukájának hogy ne legyen senki oldaláról sértődés és veszekedés? Ő 17/L én 18/F

2015. márc. 22. 23:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még nőgyógyásznál nem voltam pedig már 18 vagyok.

Mikor nekem megtörtént az első konkrétan nem mondtam el, egyszerűen hónapok után már egyértelmű volt anya számára, hogy nem vagyok az, az ő szavaival élve "nem egy fatökű a barátom", ergó nem hiszi, hogy szűz vagyok, mikor 8 hónap után folyamatosan együtt alszunk. Nem tudom mióta hiszi, de azt mondtam, hogy bő 6 hónapig nem volt semmi.


Ha még szűz lettem volna és azt hitte volna, hogy már nem, akkor mondtam volna, hogy még az vagyok, de konkrétan azt nem kötöttem az orrára, hogy mikor vesztettem el és anno meg is mondta, hogy nem kell, ha van egy rendes barátom az a mi dolgunk, mikor mit látunk jónak és ez nem olyan dolog, amit percre pontosan a szülők nyakára kéne kötni, mert egy idő után úgy is levágják.


Barátom anyukája hitte azt, hogy már együtt voltunk, neki kellett mondani, hogy még nem történt semmi konkrét, egy darabig.

2015. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért nem annyira triviális téma inkább meghallgatunk több álláspontot.
2015. márc. 23. 20:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
a nőgyógyász sem gond, 17 évesen is elmehet kíséret és engedély nélkül.
2015. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

el lehet menni a nőgyógyászhoz 18 alatt.. 15 éves korom óta az első alkalmat leszámítva mindig egyedül megyek, akkor is csak elkísért anya, és a váróban várt, de asszem ki is tessékeltem volna, ha be akarna jönni.. az orvosnak meg nem kötelessége elmondani szerintem, hogy a lányának átszakadt a szűzhártyája.. (meg az tényleg sok mindentől átszakadhat) mi őszinték vagyunk otthon, bármit elmondhatok anyának, de ő elég nyitott minden téren. de szerintem nem kell odaállítani anyukához, hogy szeretnéd elvenni a lánya szűzességét.. :D és attól még, hogy átszakadt a szűzhártyája, gyakorlatilag még szűz, mivel nem feküdtetek le. ha már mindenképp szeretnétek anyukával is megosztani ezeket a dolgokat, szerintem te ne legyél ott, inkább beszélje meg a barátnőd az anyukájával a dolgokat, a te jelenléted szerintem zavarhat. tényleg jó az őszinteség, de azért túlzásba sem szabad esni, nem kell mindenről leadni az információt a szülőknek.. csak gondolj bele, hogy te hogy éreznél, ha a lányod szépen beszámolna mindenről.. mármint nyilván a fontosakat mondja el, de ne azt, hogy hát ma megujjazott, holnap leszopom, 1 hónap múlva szeretném ha a péniszét a vaginámba helyezné, ilyenek.. :D kicsit zavaró lehet a szülő számára, főleg ha konzervatívan kezeli a szex témát.

20L

2015. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!