Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 eves lany vagyok, es az...

16 eves lany vagyok, es az elso szeretkezesre keszulok, a kis szemeremajkaim meg vannak nyujva, es ez engem zavar. Mit tegyek? Levagjam vagy fogadjam el? Paromnak hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Parom jopar evvel idosebb, de nem surget ezzel a dologgal, en viszont gaznak erzem, hogy a kisajkak ilyenek, el fogja fogadni vagy netan zavarni fogja? Ha levagom elkaphatok valami fertozest? Elore koszonom valaszotokat!

2015. márc. 27. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Levágni??? Mi van?

Mit kell ezen elmondani? Észre fogja venni magától is.

2015. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
30%
Vágd le :D:D:D
2015. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha ezt nem képes elfogadni, akkor nem méltó párkapcsolatra
2015. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező! A "problémád" csak téged zavar, senki mást nem fog.

az öncsonkítást meg felejtsd el... ha biztos ezt akarod, keress egy sebészt.

2015. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Azt ollóval szokták levágni.
2015. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Atyagatya!

Azt a levágást azért megnézném egy kamerával egy Deákigazolvány bemutatása mellett, ha nem bánod! :D

*-*

2015. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a nőgyógyászom mondta hogy ezen egy plasztika segítene. Én meg közöltem vele hogyha eddig elfogadtak így a párjaim, akkor utána is el fognak :)
2015. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Fürdőkád+kenyérpirító
2015. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
73%

jézus isten, magadnak le ne vágd!!! tudod mennyire fájdalmas lehet,meg ömlik belőle a vér. egyszer sulival voltunk nőgyógyászat látogatáson,és ott mesélték,hogy egy 3 gyerekes anyukának nem tetszett,nagynak találta őket,és kisollóval levágta...aztán persze kórház meg minden.....

lehet alapból úgy gondoltad,hogy megcsináltatod,csak azt írtad, h "levágjam".nem pedig azt h "levágassam".

2015. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
39%
Najo:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD en nemhiszem ek h leteznej ilyen hulyek komolyan:Dddddddd es ne vedje senki mert ez... Ahh jeeezusom sirok:Ddddddd
2015. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!