Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudok ellazulni szex...

Nem tudok ellazulni szex előtt és közben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok a barátom már nem. Edigg csak pettingeltünk. Az ujjazás fáj az orális kielégítést viszont csak adni szeretem ha kapom nem élvezem egyszerűen nem izgat fel. Mi más segíthetne a felizgatásomban próbáltunk kicsit borozgatni előtte de az sem segített! simogatjuk csókolgatjuk egymást de ez valahogy nem elég mit tehetek?
2010. febr. 18. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
próbáld ki a kaki-pisit vagy vonjatok be egy kutyát,lovat
2010. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
hát azé ne szívjá füvet...
2010. febr. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg bízol benne;)
2010. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Gondolj Antonio Banderasra
2010. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
91%

Nekem is van egy ismerősöm. Ő sem tudja beleélni magát. Sokat segít, ha teljes sötétben vagytok. A többi teljesen rajtad múlik. Az orálisnál valószínűleg a sráccal van baj. A barátnőm nem akarta. Azt mondta, az előső barátja is csinálta, de semmi extra élvezet. Mondtam, hogy azért megpróbálnám. Sajnos semmi extrát nem igérhettem neki, mert akkor csináltam először (tegnap előtt), de közöltem is vele, hogy az első lesz, tehát ne legyenek olyan elvárásai, illetve szóljon, ha bármit rosszul csinálok. Neki nagyon tetszett, nem hitte el, hogy az első volt.


[link]


Kérd meg a barátodat, hogy ezt olvassa el, és próbálja hasonlóképpen csinálni :)

Nekem bejött, szívesen csinálnám megint :)

19/f

2010. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
lazulj el utána
2010. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyelőre ne dugja be az ujját, csak körülötte simogassa (sokáig, amíg el nem élvezel). Ha nem vagy elég nedves, nyálazza meg az ujját. Hatalmas különbség. :) Ha ez már többször sikerül, utána próbálkozhattok újra.
2010. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
egy gramm kokain :D
2010. febr. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz a segítséget az értelmes válaszolóknak. A többiek meg legalább meg megnevettettek. Külön kösz az 5. válaszolónak jó tippet adtál nagyon. :):)
2010. febr. 20. 18:24
 10/10 anonim válasza:
0%
VEGYÉL EGY KUTYÁT!
2010. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!