Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom fél év kapcsolat után sem képes teljesen ellazulni szex közben? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hát sajnos nagy a problémám. :S A helyzet ugyanis az, hogy már fél éve járok a párommal, (ő 18 éves) mégsem képes ellazulni szex közben és után, néha pedig bedobja a depit szeretkezés után... :S Szomorkodik semmiségek miatt, a szex után, az ágyban... :O :S -_- Ez elég elkeserítő tud lenni... Különösen, hogy szerintem jó az ágyban, igazán ÁTADHATNÁ MÁR MAGÁT AZ ÉLVEZETEKNEK! Nem tudom felfogni miért ilyen. :S Nagyon szeretjük egymást, éppen ezért akarom megtudni, mi okozhatja azt hogy képtelen átadni magát az élvezethullámnak...


2011. ápr. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
És Te érezteted vele, hogy Neked jó? Ez nagyon fontos.
2011. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg, ha nagyon szorong és feszült, próbáld meg ellazítani. egy kis masszázs meg puszi mindenhol.

vagy szeretkezés előtt egy csepp levendula olaj a szobába. az nyugtató hatású.

2011. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 janek80 válasza:

Mégis? Mi a baja? Min szomorkodik? Ha leírsz pár példát jobban segíthetnénk.

30F

2011. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


15:23


Sajnos ő az a típus, aki nagyon nehezen tud feloldódni, társaságban is. Nomármost, a szex számára egy nagyon különleges dolog, egy nagy pillanat és saját bevallása szerint gyakran megtorpan a "pillanat nagysága miatt". Azaz rágörcsöl az egészre. Félek, hogy nem mókának, örömszerzésnek fogja fel a szexet, sokkal inkább egy olyasvalaminek, ahol teljesíteni kell (pl. mint egy matematika vizsgánál) A másik meg hogy pánikbeteg, tehát ez is rátesz egy lapáttal... S nem utolsó sorban nagyon szemetek voltak eddig vele a lányok és csak visszautasították, én vagyok az első csaj számára. :D És igen, nagyon sokszor mondom neki hogy mennyire szeretem és hogy milyen jó az ágyban, mert megmondom őszintén, tényleg nem lehet rá panaszom. :) Most már csak neki kellene lazábbnak lennie, mert megmondom őszintén, már kezdem a lelkem mélyén azt hinni hogy velem van a gond hogy nem képes ellazulni... :,( Talán nem vagyok jó barátnő...? Én lennék a hibás...? :,(

2011. ápr. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!