Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek korai lenne?

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt én 14 éves vagyok ő pedig 17 és nagyon nagyon szeretem és ő is engem és már ismerem fél éve és szerintetek korai lenne lenne a szeretkezés ha én is szeretném és ő is?

2015. ápr. 1. 13:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%
Ugy is csak a szexre akar rávenni...
2015. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%
14 évesen korai még!
2015. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
NEM CSAK AZT AKARJA A PETTINGET IS ÉN AKARTAM!!!
2015. ápr. 1. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg kívánod és nem csak amiatt, mert ő akarja (vagy mert "ciki" ha valaki szűz), akkor csináld, viszont lassan csináld, elsőnek pettingezzetek, ismerjétek meg egymás testét és csak amiután megvolt és még mindig kívánod, csak akkor csináld!
2015. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az..
2015. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha minden porcikád azt kívánja, ha a gondolattól is elázik a bugyid, és ha nem félsz attól ami történni fog, max egészséges izgalom van benned, az újdonság varázsa miatt, akkor csináld. Mindenki máskor lesz kész rá fejben. 1 hónap után mondjuk kicsit korai mert a fél év ismeretség sem sok, de ha nincsenek kétségeid akkor csináld. Igaz ha itt már megkérdezted, akkor nem vagy 100%-ig biztos magadban.
2015. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Korai!
2015. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kioktatás. De... Tizennégy évesen még nem tudod mi a szerelem, és ha valóban szerelmes is vagy a barátodba friss még a kapcsolat, hogy biztos lehess benne ő is szeret téged. Nyilván ha te szereted, el sem tudod képzelni, hogy csak átverhet, de sok esetben előfordul. Nem ritka eset hogy egy fiú nem akar komoly kapcsolatot egy lánytól csak "játszana" vele egy kicsit. Ha már nem vagy szűz, akkor nem szükséges sokat várni arra, hogy lefeküdj a barátoddal, de ha ez lenne a legelső alakalom hogy bárkivel is megtedd akkor még korai. Félő hogy esetleg csalódhatnál, s ha hamar szétmész a barátoddal, olyan nyomorultul fogod magad érezni, amennyire nem is gondolnád.

Egy barátnőm tizennégy-tizenhárom (Már nem emlékszem) lehetett mikor lefeküdt az akkori barátjával. Nem bánta meg, bár sokáig szégyellte és nem mert beszélni nekem róla. De amikor négy hónappal később szakítottak, borzasztóan ki volt. Azóta három év telt el, de a barátnőmhöz még gyakran az éjszaka is át kell szaladnom a város másik felébe, mert depressziósnak érzi magát, s olyasmikkel hív fel, hogy ő most megöli magát, ha nem kapja vissza a srácot. Tudom idegesítőnek tűnhet, hogy itt rizsázok, de jobbnak gondoltam, mint simán leírni: Nagyon fontos az első alkalom. Ha a srác valóban is szeret téged könnyen lehet, hogy nem lesz hosszú életű a dolog, s akkor könnyen megsérülhetsz.

Nem is olyan rég kint volt itt egy kérdés. Egy lány tudakolta miszerint lehet-e terhes, már mióta késik neki, ugyan nem használtak gumit, de a barátja azt mondta szedd gyógyszert.... Remélem és gondolom olyasmikkel tisztában vagy, hogy a férfiak nem szednek fogamzásgátlót vagy esemény utáni tablettát, de akkor is ennyi idősen az ember még sok mindent nem tud, na meg érzelmileg sem felkészült rá.

Természetesen hiába koptatom a klaviatúrámat mert te fejben már el is döntötted, s így ismeretlenül nem fogsz hallgatni rám. De ha a barátod szeret egy kicsit még tud rád várni.(:

2015. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Legalább fél évet várjál, kérdező. A szerelemben (már ha valóban képes vagy szerelmesnek lenni 14 évesen...


Na, várj, ez meg kell magyaráznom. Szóval a szerelem egy oxitocin nevű hormon, s mint ilyen, bizony korhatáros dolog. Mindannyian voltunk 14 évesek, mindannyian voltunk őrülten "szerelmesek", amiről aztán pár hónap múlva kiderült, hogy lepkefing volt csupán a passzátszélben. De jó, tegyük fel, hogy valóban szerelmes vagy. Legalább fél évet várjál, mert a fent említett hormonnak a fél éves időtartam az első nagy vízválasztója. Akkor szokott a leggyakrabban lebomlani, a szalmalángszerelmek akkor szoktak véget érni.

2015. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még... az írásodból ez látszik... de most őszintén, számít mit mondunk? úgyis az lesz, amit akar(sz)... de szerintem várj még vele, nehogy megbánd
2015. ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!