Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti mennyire voltatok...

Lányok! Ti mennyire voltatok kezdeményezőek az első partnereteknél?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok együtt egy lánnyal (még mindig szűz), aki elég félénk az ágyban. Szó sincs arról, hogy önző módon magamra gondolok, csak picit frusztráló, hogy amikor háromnegyed órán keresztül tökéletesen odafigyelek arra, hogy a lehető legjobban élvezze a kényeztetést - el is ment eddig mindig - addig neki ez pár nyakcsókon kívül nem terjed ki semmi másra... Szeretném ha egyenrangúnak érezné magát nem pedig úgy feküdne sokszor mint egy darab fa kis túlzással.

2015. ápr. 2. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy egy kicsit ő is többet csináljon, mert így úgy érzed, hogy ő nem kívánt téged annyira, mint te őt.

Én is szűz voltam a mostani barátomig, de első pillanattól kezdve, hogy lefeküdtünk, csinálom neki orálisan is és puszilgatom mindenhol, mert imádom minden porcikáját :)

2015. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én például aktív fél voltam a szexben elsőre is. Úgy gondoltam, ha valami nem tetszik neki, majd max szól. :D

Szerintem finoman vezesd rá a lányt a dolgokra, amiket szeretnél, pl.: fogd meg a kezét, helyezd rá a férfiasságodra, és mondd neki, hogy simogassa, vagy ilyesmi...

Nekem volt barátom, aki eléggé félénk volt. Rávezettem a pontokra, amikre gondoltam, és beletanult a dologba. :)

Szerintem ez beválik a lányoknál is.

2015. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!