Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal tegnap majdnem...

A barátommal tegnap majdnem megtörtént az első együttlét. Miért történt az hogy mire oda került volna a sor, lelankadt?

Figyelt kérdés
volt elöjáték, meg azelőtt egész végig ált neki. mire oda került volna a sor addigra pedig leált.
2015. márc. 29. 12:51
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Nem sz_ptad fel rendesen ;)
2015. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beijedt.
2015. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte 100 %-ra veszem,hogy feszült volt,ideges félt és ez okozhatta. Hány éves/szűz ?
2015. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19 éves és "állítólag" nem szűz.
2015. márc. 29. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem idegeskedett,hogy mit fogsz hozzá szólni stb. Mondjuk szerintem még szűz,de ki tudja.

19/f

2015. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj te... Ilyenkor neked kellett volna valamit csinálnod, feszültségoldásnak. :-) Van ilyen, nem kell ettől megijedni, megesik. Vedd lazán ilyenkor, masszírozd meg, símogasd, csókolózzatok. Ha el tudjátok magatokat engedni, nem lesz ilyen gond szerintem. ;-)

L

2015. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oh probáltam én már mindent, de egyszerüen nem akart neki kellő képpen felálni. felvolt neki álva de nem volt elegendö ahoz hogy elvegye a szüzességem.
2015. márc. 29. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelek. Hát akkor feszültség volt, lehet szégyellte is már magát. Hát így akkor utólag azt mondanám, hogy erősítsd az önbizalmát, mondogasd, hogy kívánod, szereted. :-) Biztos egy idő után menni fog az...! Végülis nem hajt a tatár titeket.
2015. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!