Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menstruáció napján (még nem...

Menstruáció napján (még nem volt meg) vesztettem el a szüzességem. Azóta nem jön meg,6napja késik. Gumival szexeltünk, ami nem lyukadt ki. Miért nem jön meg? Jelei vannak hogy megfog jönni, feszül a hasam, pattanások is kijöttek.17/L

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ... megjön csak késik. Azért késik mert a menzeszed napján szexeltetek. Nyugi, no para. :)
2015. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

DE MIÉRT ?!

Miért kell mindig idióta kérdéseket feltenni ?!

Miért nem tudsz figyelni az iskolában amikor erről van szó ?!

Miért kell napi 14 ilyen kérdést kiírni...istenem desokbajvanveletek...

2015. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig napra pontos a menstruáció, elhúzódhat pl stressz meg betegség miatt. Mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni, nekem 8 napokat is késett a semmitől. Ha az óvszer oké volt, akkor nem lesz gáz.
2015. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mert rá stresszelsz.Ha védekeztetek,és nem szakadt ki a gumi akkor nem vagy terhes.Sokan jártunk így,én is egyébként.Vegyél egy tesztet,és csináld meg.Valszeg a negatív eredmény láttán azonnal meg is fog jönni.
2015. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Talan mert manapsag nem beszelnek,ilyen dolgokrol az iskolakban! Otthon, a szulok elott tabu tema valoszinuleg es ezert ker itt segitseget. Kedves kerdezo, biztosan a stressz miatt, meg fog jonni :)
2015. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) egy kicsit megnyugtattatok:)
2015. ápr. 2. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy nekünk hatodik osztálytól kezdve, minden évben 8 órán át ezzel foglalkozunk, és nekem már kicsit tököm kivan az ilyenekkel. 6,7,8,0,9,10 ... minden évben, 8 órán át, ami 48 óra, azaz 2 nap. 2 teljes napon keresztül hallgattam hogy a nők így, a nők úgy, így a mensi úgy a mensi.

Férfiakat meg lerendezték 10 perc alatt.

Kicsit gáz hogy amikor a csajoktól kérdez a védőnő (mivel az ő feladata elmondani na mindegy), akkor senki sem tud válaszolni, és nekem kell benyögni a választ, mert a csajok 90%-a ehhez idióta.


Olvasni is lehet az interneten !


Na mindegy lehet hogy az első kérdésed csak, de ez az összes olyannak szól aki leszarja ha éppen kioktatja valaki okosabb, arról amit tudnia kéne.

2015. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!