Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég vesztettem el a szüzess...

Nemrég vesztettem el a szüzességem. Aktusnál nem véreztem, de rá másnap barnás folyásom van. Nemsokára kéne megjönnie. Vajon menstruáció lesz vagy ez még az első alkalom következménye? Nektek hogu volt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor veszítetted el, hány éves vagy?
2015. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hogu volt.
2015. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a mensid zavarodott meg a dolog hatására. Viszont erre könnyen rájösz 1-2 nap alatt, hiszen gondolom ismered milyen az amikor megvan. Ha attól bármi eltérőt tapasztalsz esetleg korábban nem jelentkező fájdalmat, viszketést stb, és ráadásul ha egyébként nem védekeztetek gumival az aktus alatt, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Ő az egyetlen aki kizárhat bárminemű esetleges fertőzést.
2015. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A fiu beled lott.Ez folyik vissza beloled.

Vagy siman punci rak lehet.

2015. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is hogu volt.

Hugy. :D

2015. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!