Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért remeg neki mindig a...

Miért remeg neki mindig a keze és a lába is, ha egymáshoz érünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel összeismerkedtünk, és eléggé félénk, de elmondta, szeretne velem megismerkedni közelebbről is, és esetleg kapcsolatot is szeretne. Tegnap találkoztunk, és amint ültünk a kávézóban a díványon egymás mellett, megfogtuk egymás kezét a beszélgetés közben. Eléggé zavarban volt, és amikor összeért a lábunk is, éreztem, hogy nem csak a keze, hanem a lába is remeg.

Ez miért van? Szűz a fiú, de ez feszélyezheti ennyire, vagy mi? Ő 19f, én 18l. (Én már nem vagyok szűz, de remélem nem emiatt van annyira zavarban, mert szerintem ez egy kapcsolatban nem mérvadó.)

Szerintetek?

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! Jár értük a zöld pacsi! :)



2015. ápr. 3. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint te még nem voltál olyan ideges, vagy nem izgultál annyira, hogy így remegj.
2015. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ezzel semmi gond nincs. :) Gyönyörű vagy a szemében, és ez egy természetes reakció a részéről. Örülj, hogy ilyet érsz el nála. :)
2015. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem is volt már olyan, hogy remegtem egy fiú társaságában, viszont azt nem tudom, hogy egy fiúnál mitől lehet ilyen. Én zavarban voltam.
2015. ápr. 3. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Nyilván azért van zavarban, mert ő szűz, te meg nem. Az eszem megáll. Ekkora hülyét.
2015. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj egy kis idot neki hogy megnyugodjon. Tudatosittania kell mitol fel, meg kell ertenie. A legtobb fiu ilyen. Fel az elutasittastol es a felelme nem engedi hogy onmaga legyen.
2015. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!