Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj ha egy 14 éves lány...

Az baj ha egy 14 éves lány már elakarja veszteni a szüzességét? Csak nincs kivel.

Figyelt kérdés

#szex #szüzesség #szerelem #szüzesség elvesztèse
2015. ápr. 4. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te dolgod
2015. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Interferencia ***** válasza:
És mégis miért akarja?
2015. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
17%
segitsek? :D
2015. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha vágyik rá, de kivitelezni még ne akarja!

Meglepődnél szerintem, hogy mennyi mindent nem tudsz a szexről, a védekezésről, a teherbeesésről, netán a saját testedről, a működéséről. És amíg ezekkel nem vagy tisztába, addig hidd el, hogy neked is jobb, ha nem élsz nemi életet!

A szex nem csak abból áll, hogy beindulnak a hormonok és adj neki, tudás és felelősség is kell hozzá, ami egy 14 évesnek sajnos nincs meg!

Szóval elégedj meg még 2-3 évig magaddal és forgasd a biosz könyvet!:)

2015. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászólóak igaza van. 14 évesen még nagyon gyerek vagy. Várj vele nyugodtan 2-3évet, és akkor se kapkodj az első szembejövővel. Mert ilyenekből van a nemkívánt gyerek...Majd ha kifejlődik a személyiséged, megtudod különböztetni a dolgokat, és anélkül is tudsz dönteni, hogy befolyásolnának. De szerintem a legfontosabb, olyanal menj el akivel szeretitek is egymást...vagy legyél egy mindenki lábtörlöje. Rajtad áll!
2015. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Majd én segítek elveszteni...
2015. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Vegyél neki egy barbit inkább
2015. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én kiváncsi lettem :) írj és beszélgetünk
2015. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menyi pedofil...
2015. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, és meg fogja bánni, csak akkor már késő lesz.Az ember nem adja csak úgy oda magát akárkinek. Arra meg kell érni, a nőt ki kell érdemelni, mert nem fognak értékelni a fiú, csak arra leszel jó, hogy lefeküdjenek veled.
2015. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!