Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyik szinte a legjobb lány...

Egyik szinte a legjobb lány barátom szeretné ha végre elveszíthetné a szüzességét. Azonban velem szeretné az elsőt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Egyik szinte a legjobb lány barátom szeretné ha végre elveszíthetné a szüzességét. Azonban velem szeretné az elsőt, de mind a ketten csak ennyit szeretnénk (mondta hogy mert bízik bennem meg ugye nekem már nem az első volt) érzés szerint bőven belefér ez a kapcsolatunkba, de mégis kicsit bizonytalan próbáltam már elmondani neki, hogy semmi nem változna ettől közöttünk amivel tisztába is van, de mégis mit mondhatok neki, hogy könnyebb legyen neki és megcsináljuk? Látom hogy nagyon szeretné és én is szeretném meg mindig boldogan beszélünk róla. 20/F és 20/L óvodás kori barátok

2015. márc. 29. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Dugd meg azt' cső!
2015. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon meg akarod baszni úgy látom. :D
2015. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha megteszitek már több lesz mint barátság (ami szm nem baj).

Szerintem menj bele!

Jobb mint ha részegen egy csövessel feküdne le.

2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 To7ka ***** válasza:
100%
Egyrészt nagyon fura barátságotok lenne utána, vagy már semmilyen. Másrészt nem értem a problémát. Ha ennyire szeretnél, legyél férfi, az ugyanúgy a része egy igazán jó együttlétnek. Szóljon róla egy nap (ha így komolyabban felértékeli a szüzességet és fontos neki), aludjon pl nálad, és kezdj neki. Nem beszélni kell róla, meg hetekig neten tervezgetni...:) Az csak egy rossz élmény lesz, túl gépies, eltervezett.
2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt kalkuláljátok bele, hogy akár a barátság is rámehet! Tapasztalatból mondom! :)
2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Semmi sincs rendben ebben a kapcsolatban... Ha nagyon jó barátnőd lenne, hagynád hogy szerelme vegye el neki...
2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Én hanyagolnám.

Beléd szerethet, még egyet akarhat, függővé válhat... sok minden lehet.

Meg amúgy is, milyen ez már, h el akarja veszíteni valaki és megkéri egy jóbarátját?

2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 RRR ***** válasza:

mondani??

inkább izgasd hosszan,nyald orgazmusig ,aztán lágyan óvatosan.....

mondjuk előtte nem ártana egymás testét,erogén zónáit megismerni

2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
xD ilyenkor hiányolom hogy nekem nincsenek ilyen barátaim
2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Persze, a barátságba bőven belefér egy dugás...innentől dugjon mindenki a barátaival(mivel nem ez az első ilyen jellegű kérdés csak ma)
2015. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!