Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől függ, hogy egy lány...

Mitől függ, hogy egy lány vérzik-e a szüzessége elvesztésekor?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom van aki nem vérzik. Ha nem akkor miért nem?

2015. ápr. 5. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az intenzitástól,a gyorsaságtól,és a technikától.
2015. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmitol sem fugg. :) Talan attol függhet, hogy valaki gyengéd -e, Avagy sem az első együttlét alkalmával. De ez csak az én gondolatmenetem.

En nem vetettem az elsonel. Nem tudom miert, ez egyénenként változó.

2015. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*véreztem Bocsi, a szótár hibája :)
2015. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az hogy vérzel e, vagy általánosságban a lányok/nők véreznek e az első közösüléskor, a szüzhártya állapotátol(?), állagátol(?) függ.

AHHOZ A PASIKNAK SEMMI KÖZE, nem tudják befolyásolni. Hogy szükségtelenül ne fájjon azt tudják befolyásolni!

A szüzhártyák igen változatosak.

Rajtuk a nyilás, perforácio különböző méretü lehet.

Erezetük, rugalmasságuk is változatos.

Előfordul, hogy nem vérzik. Mert pl-ul valamilyen fizikai behatás miatt már nincs, átszakadt. Sport közben akár pl.: lovaglás, kerékpár, spárga, stb.

Ez az egyik oldal.

A másik véglet amikor olyannyira rugalmatlan, kicsi a perforácio hogy ajánlatos egy ambuláns nőgyogyászati beavatkozás. A szüzhártyán bemetszést ejt a doki. (A menstruáciokori vérzés is jobban ürül.) Ha nem ejti meg a bemetszést, fent áll a veszélye egy súlyos sérülésnek behatoláskor.

A két véglet között pedig nagyon változatos, egyén függő a vérzés mértéke.

A neten találtam, érdekességnek.

Feljegyeztek olyan orvosi esetet, hogy szülés után a tágulékonysága miatt(?),

megmaradt a szüzhártya.

2015. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!