Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire valószínű, hogy az...

Mennyire valószínű, hogy az első szexuális élményemnél hamar elfogok sülni? Nagyon félek ettől.16/f

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy, számíts rá. 30 mpnél kétlem, hogy tovább bírod, már csak az izgalom miatt is. Ezen nem kell parázni, addig átveszed kézzel és nyelvvel még újra menetkészen nem állsz és akkor még lehet észre se veszi a lány, de mosdó legyen a közelbe.
2015. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 25 perc után mentem el első alkalommal:)
2015. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5-ből 4 srác már annak tudatától elmegy fél percen belül hogy punciban van a farka! A maradék az aszexuális vagy meleg vagy csak szimplán hazudik!
2015. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi én pasim egy év után ias 5p alatt elment :D a másik partnerem meg egy óra után se kb... leizzadt ami undorito volt és nkem ment el mindign a kedvem tőle.... és uncsi is volt.

25mp nem a bilág vége.... nem unja meg és majd javul az átlag ;)

2015. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eléggé, de majd belejössz. :) Először a fiúk döntő többsége kb. 20 másodperc alatt elmehet. :D
2015. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!