Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok. Soha sem...

16 éves lány vagyok. Soha sem volt még barátom, és szűz vagyok, ezért elég sokan lenéznek, hogy nem vagyok olyan "menő", "bevállalós" mint a többi lány. Az a baj, hogy félénk vagyok, bár egyesek magabiztosnak tartanak. Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, inkább becsülendő, hogy nem a szüzességed elvesztése számodra a legfontosabb. :)
2015. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

dehogy vagy gáz

bőven ráérsz még, nem attól leszel menő ha lefekszel vkivel

2015. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem.onmagadnak kell megfelelni nem masoknak.25f
2015. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, senkinek semmi köze a szexuális életedhez, csak neked, és annak akivel éled. A többiek ne érdekeljenek :) Nem, nem vagy gáz, nyugi
2015. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm!:),csak olyan nehéz már minden a mai világban..

a normális embereket számba se veszik:(

2015. ápr. 5. 16:57
 6/18 anonim ***** válasza:
én tudnálak szeretni :) inkább az a gáz, hogy ma már olyan kevés ilyen lány van mint te :/ a normális embereknek tényleg nehéz párt találni.. :s
2015. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy gáz. Most lehet, hogy ez tűnik menőnek, de hidd el nekem, nem az. Azzal érdemes járni akibe tényleg szerelmes vagy és annak érdemes odaadnod a szüzességed, aki tisztel és szeret. Ne csak azért veszísd el mert ez menő.
2015. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez igaz :(.
2015. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt, emelt fővel járj, hogy nem csinálsz/csináltál hülyeségeket.

Ha rátalálsz egy komoly srácra, akinek a szándékai tiszták az irányodban, akkor értékelni fogja, hidd el.

2015. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek,ez sokat segitett!:)
2015. ápr. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!