Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok. Soha sem...

16 éves lány vagyok. Soha sem volt még barátom, és szűz vagyok, ezért elég sokan lenéznek, hogy nem vagyok olyan "menő", "bevállalós" mint a többi lány. Az a baj, hogy félénk vagyok, bár egyesek magabiztosnak tartanak. Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 16:54
1 2
 11/18 fleety válasza:
Szerintem pedig pont így vagy menő velük ellentétben! :)
2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz de amúgy te jól nézel ki? Tetszel a fiúknak?
2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

En nem tetszek magamnak.

Vannak fiuk,akik azt mondjak hogy szep vagyok,es rengetegen irnak hogy megd**nanak,mert egy ribizlinek neznek,azert mert nem tul idezem "szuziesen" oltozkodom,es meg az utcan is bamulnak.

2015. ápr. 5. 17:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz egyáltalán, te csinálod jól.Olyannak ad az ártatlanságodat,aki igazán szeret és te is szereted. Azt hiszik sokan,hogy fiatalon szexuális életet élni menő, pedig szerintem semmi menő nincs benne. Azon kívül, hogy kell hozzá találni egy partnert, semmi nehézség, semmi kihívás nincs benne. Valami olyasmit elérni az életben,amit senki vagy kevesen tudnak,arra azt mondom,hogy menő dolog.
2015. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
!!:)
2015. ápr. 5. 17:32
 16/18 anonim válasza:
Hidd el 18 évesen egy kincs leszel mindenki számára. A könnyűvérű embereket a normális felnőtt emberek lenézik
2015. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Dehogy is! Mindenki magának dönti el, h mikor jön el az első szex ideje. Nem akkor vagy menő, ha ribi vagy! Jól teszed, h a saját érzéseidre hallgatsz, nem a "nagymenőkre"!!
2015. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 szalaiga.bor válasza:
Hát, fiatal korban egyeseknek ez tényleg kardinális kérdés. De kicsit később már világossá válik, hogy ahhoz, hogy valaki szexeljen, se ész, se szépség, sem különleges képességek sem nagyon szükségeltetnek. Egy nőnek ehhez gyakorlatilag elég, hogy hanyatt feküdjön. Na bumm! Azok akik tehát azzal kérkednek, hogy már szexeltek, csak azzal tudnak dicsekedni, hogy háton fekve szét tudták tenni a lábukat! Az ilyeneknek ne adj a váleményére!
2015. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!