Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan izgassam fel a barátoma...

Hogyan izgassam fel a barátomat? Facebookon beszélgettünk a szextémáról és írta nekem hogy ha le akarok vele feküdni akkor el kell érnem egy úgy nevezett "izgalmi állapotot" és ezt nem értem hogy mit takar?

Figyelt kérdés
Meg ő szeret dominálni és ha nekem nem lesz jó akkor mondjam meg?De és ha megbántodik? .Meg semmit nem tudok az ilyen témákról. Tiszta hülyének érzem magam mellette ha ilyenről van szó.16L és én még szűz vagyok, de a barátom már nem és már nagyon sok lánnyal volt. Nem tudom hogy kell felizgatni. Értelmes válaszokat szeretnék kapni.

2015. ápr. 8. 08:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 11. 16:25
 12/18 anonim válasza:
Mi lett veletek?
2015. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem dobta a csávót!
2015. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod 17 évesen már elég sok lánnyal volt, az azt jelenti, hogy szoknyapecér. A másik meg hogy eléggé gáz, hogy figyelembe se veszi, hogy szűz vagy, de ő már rögtön szexet akar. Az meg még nagyobb gáz, hogy 17 évesen még külön izgatnod kell a szexre. Én 10-zel vagyok több, de egy nyelves csóktól már eléggé beindulok :-)
2015. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
küldj képet és akkor megtudjuk mivel tudod felizgatni.
2015. jún. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Dionsyia ***** válasza:
100%

Na, egy ilyen srácnál kizárólag olyan izgatásra gondolnék hogy mondjuk letöröm a kedvenc makettje egyik alkatrészét... remélhetően azon eléggé felizgul.

Vagy rövidre zárom a laptopja akksiját.


Aztán lehet dominánskodni, lányokhoz még köze ne legyen.

2015. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

17 éves és már nagyon sok lánnyal volt.....


tehát nem kell neki a kapcsolat.

gondolom már rég vége....

2015. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi lett?
2015. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!