Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon kíváncsi vagyok hogy...

Nagyon kíváncsi vagyok hogy szűz volt e a barátnőm vagy sem?

Figyelt kérdés

Az a sztori hogy jó ideje együtt vagyok 1 lánnyal.

Nagyon szeretjük egymást és megbízunk egymásban.

De ez a dolog soha nem fog eltűnni belőlem..

Megtörtént az első aktus.

És ugye szűk volt a lány így ne egyből ment be hanem kicsit nehézkesen,lány erre elkezdett picit hátrálni (nem biztos hogy valódi fájdalomtól)

Megtörtént a behatolás,és végig sikerült csinálni az egészet.

Persze semmi vérzés nélkül.

Na ez már nekem fura volt,de mivel szeretem elkönyveltem magamba hogy szűz volt.

De mióta elmesélte hogy 13-4 évesen volt 1 barátja.

És szakítás után azt híresztelte a srác hogy lefeküdt vele.

Most nem akarok ennek hinni,így most az érdekelne leginkább hogy mennyi a valószínűsége hogy tényleg szűz volt?

Mellesleg nem kicsi eszközzel rendelkezem hanem 19-20 cm körülivel,így tuti hogy csinált utat,ha kellett



2015. ápr. 9. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció.
2015. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos ez neked?

Szereted? Jó vele? Akkor?

2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezer és egy dologtól megsérülhet a szűzhártya, biciklis bukkanótól kezdve egy táska megemeléséig. Ez nem jó indikátor. Tudod mi tudja kideríteni? Ha beszélsz vele. Hihetetlen, mi?
2015. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem vérzett, nem jelenti hogy nem volt szűz. Egy erősebb menstruáció alkalmával is átszakadhat (nekem pl így szakadt át), maszturbálástól vagy sport közben.
2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés nem kötelező.
2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1-szer beszéltünk vele erről.

Ugye megkérdeztem hogy akkor most mi van,és egyből letámadott hogy én nem bízok benne.

Így inkább hagytam.

Engem nem az zavar hogy esetlegesen nem volt szűz. Hanem az hogy ha nem volt az akkor miért nem vallta be?

2015. ápr. 9. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És te inkább a barátjának hinnél, mint neki? :O

Lehet nem vérzett, az se biztos, hogy a szűzhártya ép volt (vagy egyáltalán volt neki), de attól még a szavát elhihetnéd, ha tényleg szereted és bízol benne.

2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én ezt sose értettem minek van együtt két ember ha ennyire nem bíznak egymásban felszínes kapcsolat lehet :D
2015. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én rajta kívül senkinek nem hiszek.

Csak azért picit kering bennem ez akaratlanul,hiába hiszek neki vagy sem.

De így kicsit csillapodott ez a gondolat az ilyen válaszok után

2015. ápr. 9. 21:01
 10/11 anonim válasza:
68%

Siman lehetett szuz,nem mindenki verzik es a legtobb lanynak nem is faj annyira hogy leallitson(na nem mintha akarnak:D)

13 evesen volt ez a baratja nem hiszem hogy lefekudt volna vele de ne csak magambol indulok ki, nekem hetedikben meg egy szajrapuszi is nagy dolognak szamitott:) nem hogy lefekudni valakivel.

Egyebkent en megertem hogy miert fontos ez neked hogy szuz volt-e vagy sem mert valamiert nekem is fontosak az ilyen hulye dolgok:P

Csak kerdezz ra es ha azt mondja h nem bizol benne vagy valami ilyesmi akkor mondd meg neki h neked ez fontos es persze h bizol benne kulonben nem fekudtel volna le vele, csak tudni akarod.

Egyebkent szerintem nincs jelentosege h szuz-e vagy sem de azert jogod van tudni ha mar jartok:)

Eggyet ne csinalj:Ne iteld el hogyha azzal a masik fiujaval vesztette el, nyilvan azert nem mondta el eddig(mar ha megtortent,mert nekem is volt mar olyan "fium" aki bekamuzta h oraloztunk meg ilyenek amikor csak egyszer smaroltunk es ennyi:DD) mert nem bizik benned csak lehet h mar megbanta v ez egy rossz emlek neki:)

Sok sikert/boldogsagot es igyekezz nem megbantani az erzeseit:)

15/l

2015. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!