Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/hölgyek nektek hátrány...

Lányok/hölgyek nektek hátrány egy kapcsolat kezdeményezésénél ha egy srác még szűz?

Figyelt kérdés
19 eves srac vagyok, nem azert nemvolt sexualis kapcsolatom, nem azert mert barmi gond lenne velem, nemtartom magam bunko, roszkepu sracnak, masok sem. van egy kis onbizalom hianyom, talan az is egy ok hogy nemvagyok olyan ramenos, ami sokszor fontos, ismerkedesnel peldaul. nemigazan volt komoly kapcsolatom, engem nem igazan vonzanak az egy ejszakas kalandok, ismeretlen lanyokal plane, volt mar baratnom 3-4 honapig tartott, de nem akartuk elsietni a sexet ezert semmi nemlett belolle, mert kulon valtunk, meg par kaland na de ez lenyegtelen...inkabb az erdekelne hogy ti hogyan reagalnatok azt a helyzetet, ha egy srac akit kedveltek, es szeretnetek tolle tobbet akar, es mondana hogy meg nemvolt sexualis kapcsolata, es zavarban is van emiatt, tapasztalatlan. ti hogyan kezelnetek a helyzetet?
2015. ápr. 8. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, nem lenne baj
2015. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 3 pasi szüzességét vettem el, és egyáltalán nem zavart.

Volt olyan aki 23 éves volt mikor oda került a sor... )sőt talán még örültem is neki hogy nem csak egy vagyok a sok közül :)

2015. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!