Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 14 évesen egy...

Szerintetek 14 évesen egy komoly kapcsolatban mennyi idő után esedékes esetleg a szex? 4 és fél hónapja vagyunk együtt és nsgyon szeretjük egymást!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jézus:))))))))))))))
2015. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%

14 évesen korai a sex akármilyen hosszú a kapcsolat

inkább pettingeljetek vagy orálozzatok

2015. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed esedékes és megvolt már a felvilágosító órátok is.
2015. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

4 és fél hónap abszolút nem komoly. Én 17 évesen fél évet várattam a a második barátomra mire lefeküdtünk egymással. 14 évesen még csak eszembe se jutott volna. Az első barátommal egy évig voltam együtt és nem voltam hajlandó szexelni vele, pedig már 16 voltam.


Szerintem várj még ezzel, korai nagyon.

2015. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

még ráérnél...

te vagy a lány?

úgy érzed felkészültél rá? lelkileg?

olyan a srác,aki "megérdemli" tehát nem bánod majd meg?

védekezéssel tisztában vagy?


különben a helyedben,ennyi idősen,ennyi kapcsolat után(ez nem gy nagy idő..) még nem tenném meg

2015. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
már aktuális
2015. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a lány. Köszi a válaszokat:) igen olyan a fiú:) Én is úgy gondoltam,hogy várok még ezzel. Nagyon durva dolgokat hallok..de ha abbol indulok/indultok ki hogy mostanság 12 évesen már a legtöbb lány elveszítette jó esetben egy-két hónap alatt...de én sem érzem még késznek magam teljesen:// csak attól félek,hogy barátomnak ez egy idő után nehéz lesz így eléggé...
2015. ápr. 10. 20:02
 8/22 anonim ***** válasza:
#7 nyújts segítő kezet a barátodnak, vagy ha nagyon akarjátok akkor petting
2015. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14 evesen csak tartsa a kukacat a naciban, es ne legyen neki nehez! 17 voltam mikor elvesztettem, a srac egy szexorult(tudom mert azota sem valtozott,pedig ennek 12 eve:-D ), de SOHA sem volt neki gond, hogy a nadragban maradt a harcizom. Az elso nagy dolog, fel kell ra keszulni lelkileg, testileg, hogy ne legyen kesobb rossz emlek. Nekem csodas emlek maradt, nem banom, hogy vartunk, es o sem banja;-)
2015. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Fura, hogy a többség mennyire hipokratikus és bigott... A mostani szülők generációjának a többsége is 14-15 évesen vesztette el.

Egyébként az, hogy mikor esedékes, a ti érzésetek és döntésetek alapján dől el. A lényeg, hogy legyetek mindig felkészülve és csináljátok biztonságosan, ha meg akarjátok tenni.

2015. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!