Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit ereztetek szuzessegetek...

Mit ereztetek szuzessegetek elvesztesekor illetve az utan?

Figyelt kérdés
Nem fizikai valaszra gondolok.Inkabb arra h megbantatok e vagy jo erzes volt vagy kozelebb kerultetek a Baratotokhoz? (Elsosorban lanyokra vagyok kivancsi)

2015. ápr. 13. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Jólesett volna akkor egy sör utána... én ezt éreztem
2015. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
megbántam és fáj a seggem.
2015. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
beszartam a hugyozástól
2015. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Örültem, hogy véégre megtörtént, sokáig szűz voltam. Nem kerültem közelebb hozzá, sőt, mivel szar volt vele a szex. Rövidesen szakítottunk. De ez egy extrém eset, gondolom rövidesen jönnek a normális lányok. 23/N
2015. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó érzés volt, mert tudtam, hogy a megfelelő emberrel történt, másrészt r.bancnak éreztem magam, mert annyira kívántam, hogy 3. találkozáskor már megtörtént.
2015. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most kivancsi lennek nehany ertelmes valaszra...Akinek nem inge ne vegye magara
2015. ápr. 13. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
1 honap után történt, nem bántam meg, de nem érzem hogy változást hozott volna a kapcsolatunkba, előtte is szerettük egymást:D 18/L
2015. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. 4 hónap után feküdtünk le, 19 évesek voltunk. Nem volt túl jó, nekem eléggé fájt, tapasztalatlanok voltunk mindketten. Ezzel együtt nem bántam meg, közben leginkább izgultam, kicsit féltem, utána meg olyan ünnepélyes érzés volt, hogy "na ezen is túlestem". Viszont az első valódi orgazmusomig még évek teltek el, és az már egy másik férfival volt. Ez sokkal emlékezetesebb maradt.
2015. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 évesen a 17 éves barátommal történt.Szeretjük egymást,így könnyebben ment.Hosszú előjáték kell.Bíztam benne.Azóta is együtt vagyunk,sosem bántam meg.Közelebb kerültünk egymáshoz.
2015. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!