Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért jó, ha 12-15 évesen már...

Miért jó, ha 12-15 évesen már nem szűz a fiatal?

Figyelt kérdés
'5 éves lány vagyok és nem értem ezt a generációt. Nektek erről mi a véleményetek? Szerintetek ez mennyire gát? Főleg akkor, ha csak lefekszik vele, hogy elveszítse. Én büszke vagyok arra, hogy 15 évesen még nem volt első csókom, meg kapcsolatom, nem hogy szex.

2015. ápr. 18. 13:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9, azért, mert sok mindenkinek csak azért van "kapcsolata", hogy legyen. Ki tudja, hogy neki adja e az első csókját. Én megvárom azt, hogy bízzak benne normálisan, és ne csak tetszek neki, hanem szerelmes is legyen belém. Egyik fiú barátomnak lassan 1 éves lesz az első kapcsolata és olyan 4-6 hónap után csókolta meg, mind a kettőjüknek az volt az első csók.
2015. ápr. 18. 17:58
 12/13 A kérdező kommentje:
#10. Akinek nem inge, nem veszi magára.
2015. ápr. 18. 18:01
 13/13 anonim válasza:
100%
én is 15 vagyok és én is így vagyok ezzel a dologgal ahogy te...még nem is csókolóztam és én se értem h az hogy lehet h akis 12 éves lánykák szét teszik a lábukat mindenkinek...
2015. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!