Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem a szürke 50árnyalata...

Szerintem a szürke 50árnyalata hatással van nagyon sok fiatal szűz lányra is míg a nem szűzek fel fogják h ez csak egy könyv/film a szűz lányok pedig fel kapják erre a fejüket. Csak én látom így. Sok film vagy könyv milyen hatással lehet másokra?

Figyelt kérdés
érdekelni kezdi őket a szex és annak a világa,egy lány ismim olvasta a könyvet rá egy hétre be közli a suliban velem és még 20 ismivel h ő el akarja veszíteni...és nem is szobában..hát tessék pár napja meg is történt és ezzel dicsekszik
2015. jan. 14. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtsd át gratulációmat az érintett "hölgynek".
2015. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rám a Telefonkönyv is olyan hatással van, hogy dugnék
2015. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én miért nem ismerek ilyen csajt?:DDD
2015. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rám sok könyv és film hatással van, mivel az is a lényege, hogy érzelmeket mozgasson meg az emberben. Ez az értelme a szórakoztatásának.

Nem olvastam még a könyvet, nem is láttam, de tervezem előbb moziba megnézni és ott biztos belőlem is kivált szenvedélyes, érzékeny, és szexuális érzelmeket, mivel a barátom is ott lesz.

Ez a mozis hangulat eleve nagy hatással van rám, kellemes esemény.

Mindenki felfogja, hogy az csak egy könyv vagy film, valakit hidegen hagy, de akit kicsit is megérint az "eldöntheti", hogy beleéli magát, vagy tárgyilagosan tekint a dolgokra. Én beleélem magam és ettől tudom átélni a folyamatokat, ettől lesz igazán élvezetes.


És nem baj, ha a lányokat ez érdekli, csak egy film miatt ne feküdjenek le senkivel, az nagy hülyeség lenne.

2015. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én sajnos igen

alig ismeri a srácot és most totál szeretik egymást stb igazából míg szűz volt akk is minden héten más pasival lehetett látni meg róluk beszélt...mi próbáltunk rá hatással lenni h figyeljen oda stb ne legyen ilyen de nem érdekli

2015. jan. 14. 20:09
 6/11 A kérdező kommentje:
az az én ismerek ilyen lányt. arra írtam a fentit.
2015. jan. 14. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Természetes, hogy a könyvek hatást váltanak ki az emberből, de hogy valaki r**bit csináljon magából...
2015. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen úgynevezett "botránykönyvek" mindig nagy hatással voltak az emberek egy részére... Akárhogy is, de az árnyalat-trilógiában fejtegetett szexuális részek a nagy átlagnak még mindig tabunak számítanak, vagy az ezt tiltó előítéletek és normák utóbbi tíz évben kezdtek leépülni. Sokakat izgat, nem csak mert szex, hanem mivel kicsit tiltott és emiatt érdekes is.

A fiatal szűz lányokban általában azért van több-kevesebb szexuális vágy, és egy ilyen könyv (főleg mindhárom) elolvasása nem kevés tippet adhat. Csak az a ciki, hogy ez egy S&M-nek eladott, szerelmetes cukormázzal leöntött tucatkönyv, ami nagyon ügyesen kihasználja az igényeket: megadja a love storyt és megadja a titkos téma "felfedését". Legalábbis az átlag olvasó ezt hiszi.

Csakhogy a szado-mazo közel nem ilyen... és a való élet sem ilyen a legtöbbször. Grey is csak egy álompasi, rózsaszín felhő és semmi más.

A szűzlányokra visszatérve: elvesztik, és vagy megbánják, vagy nem. Vagy észhez térnek időben, vagy nem... Ha van elég eszük, nem k*rvulnak; de az is előfordulhat, hogy élvezik a szexet, akkor meg csak tessék!

Talán többeket indít arra, hogy kipróbáljanak ezt-azt és talán többen fognak kiégni vagy nagyokat csalódni emiatt, de nem lehet a könyvet hibáztatni. A kíváncsiság és az ÚJ kipróbálásának vágya az élet alapja, és aki pofára esett, majd tanul belőle...

2015. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Minden embernek megvan a sajat elete,es ugy szeretne elni ahogy akarja.
2015. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem anya olvasta a könyvet és én is beleolvastam (pont az olyan jelenethez) de őszintén szólva nem a könyv hatása miatt gondoltam azt, hogy le akarok feküdni a barátommal. Amennyit olvastam belőle nekem nem tetszett. Nekem túl durva.

16/L

2015. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!