Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, ha fáj a szüzesség...

Pilátus kérdése:

Normális, ha fáj a szüzesség elvesztése, mint az állat?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenhol azt olvasni, hogy minimális fájdalommal jár, de ez nálam valahogy nem működött. Már több hónapja "kerülgettük" egymást egy barátommal (volt már orál meg tényleg má minden) és most rászántam magam, hogy elvegye a szüzességemet. Már előtte is ujjazgatott, ami nem volt annyira gáz, de ma berakta nekem (persze gumival) és azt hittem beszarok a fájdalomtól. Hét-nyolc centinél nem is tudtam mélyebbre tolni, mert azt hittem, szétszakadok. Ez normális? De komolyan. Fogok én valaha normálisan dugni, úgy is, hogy élvezzem? Mert jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem akarok még egy ilyen fos élményt.
2015. ápr. 18. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Kulturált fogalmazás lvl 100..
2015. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
legalabb oszinte. nem a stilus hanem a tartalom a lenyeg
2015. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Előjáték volt?
2015. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

volt előjáték, volt minden de tényleg. a nedvességgel sem volt probléma.

bocs a stílusért, tudok kultúrált is lenni de hozzászoktam ehhez az ordenáré stílushoz (nevelés)

2015. ápr. 18. 18:37
 5/13 anonim ***** válasza:
próbáltad úgy hogy te vagy felül és te teszed be magadnak? nekem így mindig sikerül és egyáltalán nem fáj mivel mindent te magad irányítassz
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

eleve úgy kezdtük. ő is volt felül, meg én is.

legalább tízszer betettem, de nem bírtam tovább fél percnél, annyira feszültem. fogalmam se volt, hogy ez ennyire fáj :(

2015. ápr. 18. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Az a nem normális hogy ennyi ésszel dugtok! A szex nem fáj, az első sem, max egy kicsit kellemetlen. Annak fáj aki totálisan éretlen!
2015. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

gondolhatod, hogy nem 13 évesek vagyunk :D lelkileg és testileg is megértünk már erre a dologra...

de egyszerűen nem értem, miért fáj ennyire...

2015. ápr. 19. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:

hártya elszakadása fájdalmas de ez már elszakadt szóval most már azért fájhat mert nem vagy elégé felizgulva és ráfeszülsz

lazíts és próbáljátok meg megint

2015. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem vagy egyedül nyugodj meg. Én is minimális fájdalomról olvastam..mondom a f**t! Annyira fájt,hogy már kiabáltam és el is sírtam magam. Alig vártam hogy vége legyen.. Élvezhetetlen volt. Borzalmas fájdalmaim voltak ugyhogy átérzem a tiédet! A második még egy picit fájt de csak mikor berakta utána nem.
2015. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!