Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, ha fáj a szüzesség...

Pilátus kérdése:

Normális, ha fáj a szüzesség elvesztése, mint az állat?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenhol azt olvasni, hogy minimális fájdalommal jár, de ez nálam valahogy nem működött. Már több hónapja "kerülgettük" egymást egy barátommal (volt már orál meg tényleg má minden) és most rászántam magam, hogy elvegye a szüzességemet. Már előtte is ujjazgatott, ami nem volt annyira gáz, de ma berakta nekem (persze gumival) és azt hittem beszarok a fájdalomtól. Hét-nyolc centinél nem is tudtam mélyebbre tolni, mert azt hittem, szétszakadok. Ez normális? De komolyan. Fogok én valaha normálisan dugni, úgy is, hogy élvezzem? Mert jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem akarok még egy ilyen fos élményt.
2015. ápr. 18. 18:00
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nekem is borzasztó. Még nem is sikerült szerintem elvesztenem, a barátommal ezerrel dolgozunk az ügyön, de nem megy mert majdnem széjjel szakadok az elején is..

Nektek azóta sikerült ? milyen volt ? hogy értétek el ?

2015. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dionsyia ***** válasza:
A baj azzal van, hogy az ember a fájdalomra összehúzással válaszol. Itt sajna pont ellenkezőleg kéne, ellazuni és hagyni a behatolást akadály nélkül megtörténni, enm ráfeszülni. Ehhez fejben el kell dönteni, hogy vállalod és nem bánod ha fáj, akkor tudsz laza lenni és csak akkor lesz jobb. Mindig minden a fejedben dől el. Ez ördögi kör. Érzed a nyomást, kellemetlen, összehúzódsz, még jobban fog dörzsölni, még jobban ellenállsz. Meg kell tanítani a testednek az ellazulást. Néha csak egy kis kellemetlenséget kéne kibírni, és utána egyre jobb és jobb, csak ezt merni kell bevállalni.
2016. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha lassan tolta volna beléd,nem éreztél volna fájdalmat.
2022. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!