Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés elvesziteni a...

Milyen érzés elvesziteni a szüzzességet? Leirjátok nekem bővebben hogy pontosan hogy történt, hogy és mennyire fáj, mit csináltatok előtte utánna! Akár priviben is. Nagyon megköszönném

Figyelt kérdés
Érdekelne mádok hogy élik át ezt a helyzetet! Én még szűz vagyok és nem nagyon sokat tudok ezekről a dolgokrol..

2015. ápr. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csináld velem, akkor nem fog fájni:P
2015. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt már a kérdés és jó válaszok születtek.

Neked sem tilos visszakeresni.

2015. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tilos de sokáig tartana
2015. ápr. 19. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem volt jó.
2015. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha a kérdésed fontos, akkor visszakeresel.

Ha nem, akkor nem kell.

2015. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szerettük egymást csak jártunk (egy darabig). Előző vagyok.
2015. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En mikor lefekudtem eloszor pasimall annyira unott volt h az szornyu.. Nem elveztem mert nagyon tag meg nedves voltam /addig szuz voltam/ es nem ereztem a farkat. Aztan ahogy egyre tobbszor lefekudtunk annal jobb es elvezetesebb volt. Azert nem fajt az elso mert elotte nagyon sokat masztiztam de nem azert mert tudtam h na nemsokara lefekszunk.. Eloszor nem is vereztem, ami vegul kiderult h azert nem mert amikor egyszer erosebbe masztiztam mar atszakadt..
2015. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!