Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom megujjazott ugy,...

A baratom megujjazott ugy, hogy szuz vagyok. Amikor kivette az ujjat nem volt veres. Haza mentem es utana Kb 10 perccel kezdtem verezni. Lehet, hogy mar nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsit dugta be az ujjat de verzek. Lehet,hogy mar nem vagyok szuz?

2015. ápr. 24. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
a hártya lehet elszakadt,de az bármitől lehet... és akkor nem leszel szűz már ha megdugnak...
2015. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szűzhártya nem szakad, hanem nyúlik.


Aztán... a szüzesség* elvesztését** szexuális aktushoz kötjük - vaginális, orális vagy anális szexhez.


* Szüzesség nem létezik. Ez csak egy középkori fogalom, ami a nők húspiaci értékét hivatott jelenteni.

** Nem veszt el senki semmit.

2015. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha megis csak atszakadt es elmegyek egy nogyogyaszhoz megnezettetni akkor azt fogja mondani,hogy mar nem vagyok szuz mert nincs szuzhartyam? Vagy pedig latni fogja,hogy nagyon szuk vagyok es meg ferfi nemiszerv nem volt bennem?
2015. ápr. 24. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lélektani kérdés, az első behatolás utántól vesztetted el a szüzességed, egyébként vannak akik sportolás közbe is elvesztik.
2015. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!