Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet-e szex? 14 éves lány...

Lehet-e szex? 14 éves lány vagyok és 17 éves barátom van. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Már megujjazott és kivertem neki. kb. kéthete. Megtörténhet 1-2 hónap múlva?

Figyelt kérdés
Egysze rmár megkérdezte hogy szexelünk-e? De nemet mondtam, mondván hogy nem állok készen. Ő azt mondta vár rám, de az az igazság hogy már én is szeretném, és nem azért mert hogy ettől nagy leszek. (szüzek vagyunk mindketten) Hanem azért mert tényleg szeretem és szívesen odaadnám magamat neki.Tudom ezt a tini szerelmes dolgot de már bemutatott szüleinek, és én is őt az én szüleimnek. Komoly válaszokat kérnék:))!
2015. ápr. 8. 01:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Hajrá, ha készen érzed magad rá.
2015. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szepen kerlek hogy ne tedd! Orokre megbanod. Nezd en egy evvel voltam idosebb mikor megismertem a baratom de megmondtam neki hogy 17 eves koromig nem szexelek vele. 16 evesen beprobalkoztam de nem hagyta feltem hogy megbannam. Egy eve szeretkeztunk eloszor ugy hogy ketevig husegesen vartunk egymasra pedig nagyon vagytunk a masikra. Talan eletem legjobb dontese volt hogy vartunk. Nagyon vigyazott hogy ne fajjon az elso alkalom de igy is nagyon nagyon fajt az elso par alkalom (csak hogy tudd a fajdalom kuszobom eleg magas , fejeltem mar jegbe 165cm magasrol es megse ereztem). 4 honap egyutt jaras edes keves, legalabb 16 eves korodig varj en azt javasolom. Addig meg csinalhattok mas dolgokat amik legalabb olyan jok. Ha azt mondja var rad akkor fogd szavan! Kerlek szepen ne rontsd el az eleted! Mert kicsit ovatlan lesz az izgalomtol es rossz emleked lesz az elso alkalomrol.bizonyitsa hogy huseges! Ha az en parom megtudta tenni mas is kepes ra.

Ha erdekelnek technikak amik legalabb olyan jok mint a szex irj privatot es elmagyarazom oket.

18/L (3 eve egyutt vagyunk)

2015. ápr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

14 évesen ne :/

Talán ha egy éve együtt lesztek és már tényleg úgy látod hogy sokáig együtt fogtok lenni még.

Nagyon durván lehet csalódni a legtöbb idősebb fiúban, főleg ha meg is kérdezni.

Én sose tettem, vagy jött magától vagy nem.

egy kapcsolat addig jó amíg anélkül is megvagytok.

18/f

2015. ápr. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
hat ha azalatt az egy ket honap alatt tenyleg meggyozodsz h van jovotok egyutt akkot rajta. de sztem is jobb lenne kicsit varnod meg :)
2015. ápr. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Kedves #2-3!

Azért mert valakinek rossz tapasztalata volt még nem kell átvetiteni másra.

Hagyjuk már ezt a pátoszt, szentimentalizmust!

Ugyan ugy ráfaraghat 4 hónap mulva mint 1 év mulva.

Senkinél nincs a bölcsek köve!


Kicsilány! Ha szeretitek egymást, ugy érzed nem divatbol szeretnéd hanem igy érzed teljesnek a szerelmetek!

De!

Legyél tisztában a dolgokkal! Felkészült legyél. Mi micsoda. Ismerd pl-ul a tested.

Ismerd a folyamatokat, minek mi lehet a következménye.

2015. ápr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Lehet szex.


Nem az életkor számít, ha úgy érzed, hogy kész vagy rá, akkor kész vagy. Könyvből ezt nem lehet tanulni, a fokozatosságot láthatóan betartjátok. Ha megbíztok magatokban, egymásban, van felelősségérzetek is, gondoltok a terhesség elkerülésére, akkor nincs mire várni. Együtt fedezitek fel a testi szerelmet, ez szép dolog. A szex is segít még jobban megismerni magatokat és egymást.

2015. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

Az 5 6 nem mond hülyeséget,de az előtte szólók.... ...hát...

Az meg,hogy szex nélkül is ugyan olyan jó egy kapcsolat...

Aki ezt mondja miért nem él együtt a nagyapjával/nagyannyával?

A szex nem a kortól függ.

Ha kívánod,hajrá.

Csak vigyàzzatok. ;)

2015. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5 nem volt rossz elmenyem de tudom hogy ha nem vartam volna hanem en is 4 honap utan osszefekudtem volna a baratommal nem tudtam volna megbocsatani azt a fajdalmat pedig nagyon nagyon vigyazott ram
2015. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát és a véleményét. Egyáltalán nem divatból tenném, mert sokan mondják hogy lelkileg már 16 éves vagyok. És ha várnánk még 3-4 hónapot akkor mit mondtok?
2015. ápr. 8. 13:02
 10/25 Kitty939 válasza:
30%
Most komolyan 14 évesen sexen gondolkozol ráadásul egy olyan fiuval akit csak 4 hónapja ismersz? Gratulálok ,komolyan..
2015. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!