Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratommal le akarunk...

A baratommal le akarunk fekudni egymassal. Csak en nagyon felek hogy mi lesz ah elkezd verezni? Mi esz ha nem tetszek neki oda lennt? Csak normális valaszokat. Köszööm! 17L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

akkor elég hamar kiderült, hogy nem vagyokt egymásnak valók. örülj neki. én 24 évesen szakítottam 5 éves kacpsolat utaán


és a parányi agyaddal kérlek fogd fel, hogy nagyo nszerettük egymást eleinte, azt hittük örökké

2015. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
83%

Szeretitek egymást, tetszeni fogsz neki mindenhol, a komolyabb vérzés elég ritka, és szintén, szeret!:) Pont olyan dolgok, amik egy jó kapcsolatban soha nem lesznek problémák. Nyugi.

Ellenben! A lehetek terhes kérdés elkerülése végett lehetőleg védekezzetek (elejétől végéig), járj utána standard józan paraszti ésszel a témának. Nem lehet túl bonyolult.

Másik. Miért feküdtök le ha még nem pettingeltetek? Ha nem látott még "oda lent", akkor még ne dugja beléd. Szerintem sokkal normálisabb ha előbb felfedezitek egymást, élvezetet okoztok egymásnak, kiismeritek egymás testét, erogén zónáit, és utána haladtok tovább, mert akkor előtte, közben és ha kell utána is tud nagy élvezeteket okozni, nem csak egy "bedugja neked fáj ő élvezi elmegy kiveszi" első élmény lesz. Ami nem lehet valami jó... Tessék kísérletezni, kiélvezni, felfedezni, ne pedig beléd dugatni mert azt láttad a filmekben hogy jó..:/ Előbb ismerjen meg..

2015. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Borotválod vagy sem? Ez fontos kérdés, de szerintem tudod a jó választ. S ha így van, akkor nincs olyan (nem lehet) hogy nem tetszik neki amit nálad talál. Ha viszont ez a helyzet, akkor nem veled van a gond hanem a sráccal. Ez esetben viszont neked ki tenni a szűrét, de baromi hamar.


Van még kérdés?

2015. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat. :) en a verzestol vagyok nagyon megijedve meg hogy fajni fog.. :(
2015. ápr. 26. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülye hasonlat tudom, de a foghuzás is fáj és vérzik.

Mégis mész orvoshoz. Mondjuk ismim nagyon birta a fogászaton. :/

Mindegy. Tul leszel rajta. Ha minden klappol szép emlék marad!

2015. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondtamondta h ki akar ny.lni de en felek.....
2015. ápr. 26. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:

A petting során ne történjen behatolás még. Nyalakodás, egy szopi, hogy te is szokd azért hogy mi a jó, na meg, hogy mi az, hogy sperma.

Aggódásra semmi ok. A legtöbben szeretik ezt csinálni. ;)

2015. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem vérzett.Én is féltem hogy valami nem tetszik neki rajtam,és ezt el is mondtam neki.Megnyugtaott,és rájöttem,hogy nincs mit szégyellni,hiszen szeretjük egymást:)Beszélj neki róla,és nem lesz gond!
2015. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendbe koszonok mindent :)
2015. ápr. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!