Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai volt még? 15/L vagyok,9...

Korai volt még? 15/L vagyok,9 hónapja vagyok együtt a barátommal.

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó vagyok, nem viselkedem úgy mint a legtöbb kortársam, nem iszom, nem cigizem, nem drogozom, és nem fekszek össze mindekivel 2 hét után. Nem vagyunk felelőtlenek, mindíg védekezünk, és szeretjük egymást, egyáltalán nem bántam meg. Mi a véleményetek, ennek ellenére korai volt még elveszíteni a szüzességem 15 évesen?
2010. febr. 22. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Igen korai volt te ...-.-' basszus ilyenkor hogy miért nem szakad el a koton megnézném egy pár gypés gyerek fejét jaj amikor terhes lettem fej szülje is meg ha már ekkor hülye ...nembaj végülis k*rvának is kell lenni x)
2010. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor szakítson a barátod veled azt meglátnád hogy rohadtul nem volt jó ötlet uhh -.-'
2010. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem nem volt korai, 9 hónap után és ha még most is együtt vagytok, főleg ha meg sem bántad =). Sok boldogságot nektek
2010. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Képzeld elszakadt a gumi, és ilyenkor az a felelőtlen kis ribanc elment a dokihoz és íratott fel eseményutánit, és képzeld Nem lett terhes:) ügye milyen jó? Tudod nem vagyunk felelőtlenek, igen, megtörtént egyszer a baj, de minden megtettem. ennyit erről.
2010. febr. 24. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!