Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek milyen ötlet úgy...

Szerintetek milyen ötlet úgy párt keresni, hogy azt hazudom, hogy szűz vagyok 27 éves férfiként?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz, már vagy 3-4 csajjal voltam eddig. DE úgy gondolom azzal hogy azt mondom még szűz vagyok normális nőket fogok vonzani.

Nyilván sok nő nem szereti a szüzeket, mert tapasztalatlan stb, de ilyen típusú nő nem kell, akinek ilyen fontos a szex az általában felszínes, ilyen nő általában a szexre helyezi a hangsúlyt.

Olyan nőt szeretnék, aki aranyos kedves, normális, akinek ha azt mondom, hogy az igazi várok, azért vagyok még szűz, arra azt fogja mondani, hogy igen ez más mint a többi, rendes aranyos pasi lehet. Gondolom, aki így áll a szexhez, a férfiakhoz, az normális aranyos nő lehet.


2015. ápr. 29. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is szűz vagyok!
2015. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el!!!

Mert már eleve hazugsággal kezdenéd a kapcsolatot!

Ez gyáva dolog és számomra legalább is, nagyot esnél a szememben, egy ilyen miatt, nem az, hogy kiderülne, hogy mégsem vagy szűz, hanem amiatt, hogy HAZUDTÁL, már maga az, hogy hazudsz valakinek, elég rossz fényben tüntet fel téged!


Egyébként meg elég rosszul gondolod, hogy így talán jobb lányokat fognál ki! Tudod, a normális lány egy ilyen hazugságot nem biztos, hogy elnézne neked! Főleg azért, mert egy ilyen pitiáner, nem is lényeges dologban hazudtál neki. Meg merted ezt tenni, egy apró, jelentéktelen dolgon, akkor szerintem már megfordulna a fejében az is, hogy akkor elég lényeges dolgokban, meg úgy szintén szemrebbenés nélkül hazudnál neki!


Egy szó, mint száz, szerintem felejtsd ezt el!

Egyébként meg szerintem ez eléggé gyerekes felfogás, hogy el akarnád titkolni, hogy most nem vagy szűz!

2015. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

inkább ne hazud mert szerencsétlennek tűnhetsz

az viszont jobban hangzik h volt 1-2 komoly kapcsolatom és csak velük

igen kikerekedik minden érettebb nő szeme mikor azt mondod h szűz vagy

2015. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hülyeség. ha eddig csak olyan nőket fogtál ki, akivel nem érzed jól magad, ott veled van a baj. válogatni kell. idióta reakciók, kicsinyesség, önzőség, arrogancia, érzelmi hullámzás... akiknél bármi különösen idegesiitőt tapasztalsz, az pár szónál nem érdemel többet.

3-4 csajból ajándék lenne megtalálni az "igazit"

2015. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Gondolom, aki így áll a szexhez, a férfiakhoz, az normális aranyos nő lehet."


Az normális, aranyos nők meg pont azt érdemlik, hogy hazudj nekik, ugye?

2015. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Huhh, hát huszon valahány éves szűz lányként nem igazán értem, hogy ha olyan lányokat akarsz bevonzani akinek nem olyan fontos a szex, akkor miért kell egyáltalán már rögtön az elején felhozni a szüzesség témát, ráadásul hazudni is? A kedves, aranyos, normális lánynak szerinted jó pont, ha a srác kinyilvánítja hamisan, hogy ő szűz és vár az igazira? Gondolod el is hiszi? Max azt fogja gondolni, hogy alig várod, hogy őt vidd ágyba... Ha nem szűz a lány, valószínűleg nem veszi be, ha meg szűz, akkor szépen kicseszel vele, és visszaélsz a bizalmával. Én is várok az igazira, meg jó lenne, ha szintén első lennék a srácnak is, de nem várom el, mert akkor nagyon lelimitálnám az esélyesek számát. Egy hazugság minden esetre kiábrándítana.
2015. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hülye ötlet :D
2015. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha ne alapozz hazugságra kapcsolatot. De tényleg soha.
2015. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alapból nekem nem lenne problémám egy ténylegesen szűz 27 éves férfivel. Viszont a hazudozás sosem vonzó! Mért gondolod, hogy ha önmagadat adod nem találsz "aranyos kedves, normális" nőt? 24n
2015. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na ilyen sem pipáltam még, az esetek 99%ban pont ellenkezőleg kell hazudni...
2015. ápr. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!