Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó ötlet lenne,...

Bob76xd kérdése:

Szerintetek jó ötlet lenne, ha olyan pártot hoznék létre, ami nem liberális, nem konzervativizmus, nem nacionalista, nem jobboldali és nem baloldali párt?

Figyelt kérdés
A párt neve Magyar Független Demokrata Párt. Nekem szerencsére megjött az eszem. Én elfelejtem a Nagy Magyarország Pártot és annak a nevét. A Magyar Független Demokrata Párt egy olyan párt, amit csak a független demokráciát szeretne, és nem olyan mint a többi párt. Nem baloldali és nem jobboldali párt. Van ez az Összefogás Párt, amit Szepessy Zsolt alakított Monokon. Az a párt is független demokráciát szeretne, az sem baloldali és nem jobboldali párt. Ezt a pártot legálisan szeretném létre hozni, és pár tagot fogok keresni, akik egyet értenek velem és a párttal. A Magyar Független Demokrata Párt egy független demokráciát szeretne, amit én is szeretnék. Én koalíciót kötnék Szepessy Zsolttal, aki szintén független demokráciát szeretne. Mindent megtennék, hogy bejussak a parlamentbe, a barátaimmal és a társaimmal.

#koalíció #demokrácia #függetlenség #Összefogás Párt #Magyar Független Demokrata Párt #Szepessy Zsolt
2014. nov. 7. 20:44
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt van Szepessy Zsolt pártja.


[link]

2014. nov. 7. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Tekintve, hogy sem a fidesz nem jobb oldali, sem az mszp-dk nem baloldali.

Egy ilyen párt már igazán nem tűnne ki a közeből...

2014. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"közeből..."

közegből*

2014. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a programon még dolgozz egy kicsit. Mert ez mind szép és jó, de a nagy kérdés még mindig a hogyan. Ez így semmi.
2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2014. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik. Hogyha szeretnéd, akkor csináld, majd lesz valami.

Illetve ami nagyon fontos, hogy legyen weboldal + facebook oldal is.

2014. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te súlyos tévedésben vagy. Egy párt politikai hovatartozása, bármilyen skálán való elhelyezkedése (pl. jobb vagy bal) nem elhatározás kérdése. Az elképzelések, programok alapján lehet besorolni minden pártot valamely kategóriába, nem létezik ezektől "független" párt, annyira le van fedve minden lehetőség, hogy bármilyen programot állítasz össze, azt pillanatok alatt kategorizálni lehet.
2014. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!