Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek idelye már hogy...

Szerintetek idelye már hogy neki adjam a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Ma jött át a párom aludni a hosszú hétvége miatt 4 napig itt lesz.

Viszont lassan egy éve együtt vagyok vele és eddig még nem voltam vele mert nem kérte de mikor aludni jöttünk megkérdezte hogy lehetne e most mire nem mondtam semmit és csók után aludtunk.

Sokszor volt petting és közös maszti, nomeg egyszer egy szopás is mert látszott hogy kivan amiatt hogy eddig semmi nem volt.

Viszont most nem tudok aludni azért mert azon gondolkodom hogy idelye lenne neki adni a szüzességemet 1 év után?

Persze védekezve.

Nagyon türelmes volt eddig :/


16/L a párom 19/F



2015. máj. 1. 03:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne tőlünk függjön....
2015. máj. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Felőlem azt csinálsz amit akarsz.
2015. máj. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem az csak hát anyám megöll ha 18 előtt elvesztem és elégé komolyan mondta de már szeretném neki adni de ha megteszem anyám elrontja a kapcsolatot :/
2015. máj. 1. 03:06
 4/18 anonim válasza:
100%

*Ideje, nem idelye.

Eddig nem fordult meg a fejedben, hogy szexeljetek, csak most, mert mondta? Lefeküdni nem azért szoktak, mert kéri a másik fél, csak ezért kérdezem.

Szerintem ne anyudtól tarts, nem tudja ellenőrizni sem meg oka sem lenne rá. A 18csak egy évszám, nem kötődik hozzá ész :DDD..

Szerintem ha megbízol a srácban, akkor bátran :)

16/L

2015. máj. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 opened paradise ***** válasza:
84%
4-es leírta a lényeget. Ennek amiatt "kéne" megtörténnie,mert te is akarod,nem pedig azért,mert ő kért rá.
2015. máj. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

haddmenjen!!!


maradi anyut meg szrdle

2015. máj. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

En meg egy evet varnek. Az en parom is megvolt 2 evig szex nelkul mert nem ereztem magam kesznek ra. Ha akarod priviben irok taktikakat amivel helyettesitheted a szexet neg egy ideig. A parod pedig megfogja erteni ha nem akkor nem erdemel meg. Barmi kerdes van irj nyugodtan!

18/L

2015. máj. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Elárulok neked valamit ami nem nagy titok.Akkor lesz jó és szép minden ha te kívánod a szexet és senki mással nem tudnál lefeküdni csak vele.Viszont ha te még nem kívánod a szexet csak szereted őt és azért megtennéd mert ő szeretné akkor marhára nem lesz szép.Ez nem megy vezényszóra!

Én még a helyedben várnék.Legalább 17 éves korodig.Ha ezt nem tudja elfogadni a barátod akkor valami szexfüggő állat.Mert aki egy 18 év alattival kezd az nem kérheti,éreztetheti a lánnyal hogy neki szüksége van rá.Mert ez marha nagy bunkósság és egyáltalán nem romantikus!Mi az hogy ''Sokszor volt petting és közös maszti, nomeg egyszer egy szopás is mert látszott hogy kivan amiatt hogy eddig semmi nem volt.,, !?? Mi vagy te kávéautomata? Bedobják a pénzt és te már is adod a kávét!? Hidd el ez nem ilyen egyszerű!

Amúgy meg nem ijesztgetlek csak tudd! Szeretkezni akkor jó ha véletlenül besikerül egy baba és nem dől össze még a világ.Ha nálad össze dőlne akkor talán még nem kellene szexelned.Mert mondjuk meg őszintén a legtöbb nem kívánt terhesség 16 év körül csúszik be a helytelen védekezés miatt.

Persze a te döntésed mit teszel.A te életed!


20/L

2015. máj. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

egyértelmű,hogy éretlen vagy még rá,vagy csak nem vagy úgy oda igazából ezért a gyerekért.

1.nem azért szoptad le,hogy ilyen módon örömet okozz,hanem mert kivolt és féltél,hogy következménye lenne a passzivitásodnak.

2.úgy írod-neki adjam?-mintha te tennél itt valami nagy szívességet,amikor a közös aktív örömszerzés lenne a cél.

2015. máj. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
22%
azt irtad h szeretned neki adni. ha igy van, akkor add is neki nyugodtan. anyudat meg szard le, ketlem h emiatt barmit is problemazna.... ha meg valoban baja van ezzel, nem feltetlenul kell megtudnia :)
2015. máj. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!