Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit fog szólni a barátom, ha...

Mit fog szólni a barátom, ha házasságig nem szeretném elveszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
A mai világban már mindenki csinálja mindenkivel, de én meg szeretném várni a nászéjszakát, hiszen annak azért ez a neve...De mit fog szólni a barátom, ha szóba jön a téma? Ha szeret, akkor vár, nem?

2015. ápr. 5. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Nekem biztos nem kéne ilyen csaj.

Az a része viszont tetszik,hogy nem ribi.

2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Én örülnék neki.

Sajnos a legtöbb fiú nem örül neki. A szex kell nekik nagyon, az élvezkedés, a saját önző élvezetük, ami fontosabb, mint egy életre szóló kapcsolat és a család.

2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 To7ka ***** válasza:
76%

De minél hamarabb jöjjön szóba, mert nem feltétlen fogad el egy ilyen vallási marhaságot. Attól, hogy az a nászéjszaka, nem azt jelenti, hogy úgy kéne összeházasodnotok, hogy még sose voltatok ágyban együtt. Nem tudjátok, működtök-e együtt, tudtok-e igazán nagy örömet szerezni egymásnak, és komolyan egyhangúvá tehet egy házasságot, ha leaglább az egyik fél értékelné a változatos hancúrozást, Te meg a nászéjszakától kezdve hajlandó leszel mint asszonyi kötelességeid egyikét, néha szétrakni a lábad.


Nagyon érződik, hogy problémáim vannak ezzel a marhasággal?:)))

2015. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Interferencia ***** válasza:
85%
Nem ismerem a barátodat, így nem tudhatom. De én nem örülnék neki, akár szeretném a lányt, akár nem. És nem azért, mert mindenkivel csinálni akarom, hanem csak úgy mennék bele házasságba, ha minden fontosabb dolog klappolna. Sokszor van, hogy két ember valamilyen okból nem illik össze az ágyban, és elég gáz lenne, ha egyből el is kéne válni.
2015. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném hogy repesve fog neki örülni. Minden tiszteletem, de azért egy kicsit bigott dolog hogy nem akarsz szexet házasság előtt. Szóval ne csodálkozz, hogyha nem akar veled maradni. Viszont ha ez neked fontos, fogsz találni valakit, bár érdemesebb lenne egy ortodox vallási közösségben(pl. amishok) keresgélned.
2015. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha van esze elhagy.
2015. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Mit fog szólni?

Nagy valószínűséggel semmit! Mert nem fog addig várni!

Nem trollkodok meg minden de csak gondold végig egy picit!!!

-Hosszú udvarlás 1-2 év

-Drága házasságkötés lagzi meg minden te lehet elvárod hogy mindenből a leg fullosabb legyen= pénz,pénz,pénz

-Nászéjszaka! Hú de jó! Hurrá!

-Na és most jön a csavar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Mi van akkor ha kettőtök között nem működik a szex?????????

-Én megmondom! Mivel hatalmas munkát igényel egy kapcsolat mindkét féltől hogy működjön.

-Nagy eséllyel alá fogod írni a válási papírokat mert lelkibeteg lehetsz és lehet itt fogod feltenni a kérdést hogy borzasztó az életem mit csináljak!


Szóval én kívánom neked hogy találd meg a herceget fehér lovon meg minden de az a világ már kicsit elmúlt!!!!


Összejön a pasi egy nővel ősszebútoroznak Ha nem működik valami akkor mindenki továbbáll. És ennyi! Ez van a mai világban nem pedig a kisherceg, a királylánnyal.

2015. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

A sok dugógép lepontozott. De engem nem érdekel.

Végülis ők tudják, a szex a fontosabb-e, vagy hogy normális, kiegyensúlyozott kapcsolat legyen majd és normális család, gyerekekkel, akik egészséges családban nőnek fel. Mert amit a kérdező ír, az egyáltalán nem zárja ki az utóbbit, de egyes hímek képtelenek lennének 1-2 évet várni, akkor is, ha utána normális, kiegyensúlyozott házas élet lenne.

Sok házasság végződik válással, ezek 90%-ában bizonyára házasság előtt lefeküdtek egymással. Tehát nem az ront el egy normális házasságot, ha valakik nem fekszenek le egymással házasság előtt.

Ne aggódj! Ha nem jön be neki a dolog, meg is érdemli, majd talál valaki olyat, aki meg is csalja. Én értékelem a szándékodat, és biztos fogsz normális férfit találni, akinek a hosszú távú dolgok a fontosabbak, mert nem csak a holnapig képes látni.

2015. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pagiva0725 ***** válasza:
Nem tudom én a helyébe biztos be akarnám tenni neked előtte de ha szeret akkor megvárja (és ha kiéhezteted akkor istenien fogja érezni magát a beavatásodnál)
2015. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Régen valóban így volt, de régen a nők nagy része frusztráltan élte le az életét a férje mellett, mert egyrészt a pasit nem érdekelte az öröme, másrészt meg ő maga sem tudta, hogy mit szeretne és hogyan- így meg nyilván a másiknak sincs esélye örömet okozni.


Nem az a lényeg, hogy mindenki mindenkivel. Ha úgy érzed, vele el tudnád képzelni a dolgot, akkor minek várni a házasságig? Amúgy, a nászéjszakán általában a pár nem hogy nem szexel, de jellemzően még szuszogni is alig szuszog, amilyen lagzikat szoktak manapság tartani...


De igen, én is azt vallom, hogy a szex túl fontos összetevője egy kapcsolatnak ahhoz, hogy ne teszteljük le ilyen fontos döntés előtt. Persze, ott van a szerelem, a ragaszkodás meg minden, de a rossz szex közvetve igenis tönkre tudja tenni a kapcsolatokat. Arra meg semmi garancia, hogy az első partnered megad mindent, amire valaha is vágyhatnál.


De mindez csak akkor releváns, ha a barátod elfogadja ezt a kijelentésed. Nem ismerem, és azt sem tudom, hány évesek vagytok (felteszem, még nagyon fiatalok), de van egy olyan érzésem, hogy nehéz dolog manapság olyan tizen-huszonévest találni, legyen fiú vagy lány, aki veled és nem velem ért egyet.

2015. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!