Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után lehetnek alhasi fájdalmaim másnap?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el a szüzességem,védekezéssel,és nem is csináltuk sokáig max. 10 lökés,mivel fájt és abbahagytuk. De még mindig fáj egy kicsit az alhasam,és émelygős érzésem van. Pár vércseppecske is van,de nem vészes. Lehet az hogy hiba csuszott a gépezetbe és terhes lettem vagy csak tényleg még az utóhatása?

2015. máj. 5. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
10 lökés.? Bunyóztatok??? Óvszer nem szakadt ki?
2015. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez mind a terhesség tünetei. Minél előbb keressen fel egy korházat, hogy megszakítsák a terhességet.

Üdv: Dr.Kolompár Armando

2015. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak ilyen tüneteim az elsőnél. Szerinem ha holnapra se jobb akkor menjetek el együtt egy dokihoz
2015. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehetnek, ne aggódj miatta.

Nekem anno borzasztóan fájt másnap a hasam, kb mintha meg akart volna jönni, vagy erősen felfáztam volna. Nem kell miatta aggódni. Mindenkinek másképp reagál a szervezete, a tied ezzel. :) Pláne, ha fájt is, akkor lehet rá számítani.

Legközelebb kérd meg a barátodat, hogy kényeztessen kicsit tovább, ha ennyire fájt, valószínűleg nem lazultál el teljesen. És számíts rá, hogy az elkövetkező néhány alkalommal is fájhat, esetleg vérezhetsz még. Majd elmúlik, lesz még jobb is. ;)


(Azért remélem, a terhességre csak ráparáztál, és egyébként megfelelően védekeztetek. Ugye?? :))

2015. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez azért van mert nem elégültél ki rendesen
2015. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!