Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észre veszi a barátom? Többi...

Észre veszi a barátom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, kb. másfél éve elvesztettem a szüzességem, sajnos ezután szakítottunk és nem volt alkalmunk többször csinálni. Azóta se szexeltem senkivel,most van barátom és lassan vele isott tartok, és ő ugyebár tudja,hogy már nem vagyok szűz és azt hiszi hogy tapasztalt vagyok. A kérdésem az lenne, hogy amikor behatol érezni fogja hogy még csak egyszer történt meg az bizonyos behatolás?? Szóval értitek mit akarok kinyögni..:'DD Tehát olyan lesz neki mint bárki mással vagy érezni fogja hogy huu ez még szinte szűz??!

2015. máj. 11. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
.
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos szűk leszel, de annak csak örül. :D Meg nem gáz szerintem, akár el is mondhattad volna neki. Miért nem tetted? Oo
2015. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2-es

Mert milyen gáz már, hogy 13 évesen nem kefélt össze-vissza?

2015. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nekem ez olyan gáznak tűnik, szinte senki nem tudja, hogy cdsk egyszer voltam azzal a fiúval, mert mindenki mondaná amit már én is tudok, hogy csak arra kellettem. És esetleg a másodiknál fájhat?
2015. máj. 11. 19:36
 5/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és bőven túl voltam a 16 és felen amikor megtörtént
2015. máj. 11. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat. De foghatod arra is, hogy "rég nem voltál senkivel". Vagy egyszerűen elmondod neki, és óvatosabb lesz. ;)
2015. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én el is mondanám az igazat. Nem a te hibád, hogy így történt. Jobb őszintének lenni.

n

2015. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki :) szerintem egy fiunak sokksl jobban tetszik az ha a baratnoje nem.szexel 2738x...orulni fog hogy o lehet a 2.:)
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
H elmondod, több bizalommal fog hozzád állni, és úgy viselkedik majd az "elsőnél" is. Ha csak egyszer történt meg, akkor nem vagy bejáratva, kitágulva, így kell, hogy kellően óvatosan bánjon veled.
2015. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenképp mondd el neki, hogy mi történt, meg hogy annyira azért nem vagy tapasztalt, mert csalódás is lehet számára, ha kevesebbet adsz, mint várja. Akár vele egy újrakezdés is lehet, ha szeretitek egymást, szoros a kapcsolat, akkor elsőnek is fel lehet fogni.
2015. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!