Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés lesz lefeküdni...

Milyen érzés lesz lefeküdni egymással? Mindketten szüzek vagyunk, és huszonötön túl. Úgy veszem észre, Ő (a barátom) eléggé szégyenlős és sutácska is.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a sutácska...miből szűrted le? Petting?
2010. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen. Eléggé hamar letud mindent, nem mer kezdeményezni, ha én teszem, félrevonul vagy lefújja.
2010. aug. 2. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk gondolom érthető az életkorotokból kiindulva, hogy kissé teljesítménykényszert érezhet barátod. Mindenesetre nem semmi, hogy ilyet is lehet hallani, hogy 25+ szüzek, természetesen jó értelemben nem semmi:D

Milyen érzés lesz? Ezt ki kell próbálni, mert leírni nem igazán lehet.


27/F

2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
izgul
2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

húzd magadba minél hamarabb, mindketten imádni fogjátok. Ne várj rá, kezdeményezz nyugodtan, majd felbátorodik.

Ha mégsem, pusztítsd el.

2010. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsit hasonló volt a helyzet ő 25 én 22, mindkettőnknek az első :) nehezen indult az egész de ment az magától :)

Szerintem kezdeményezz minél többet, meg valamivel próbáld meg felkelteni az érdeklődését. Valami szexi dologgal :D

2010. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

van 500 ilyenfajta kérdés

nézd meg azt!!!!!!!!!!!

2010. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 McKúr ***** válasza:
Szar érzés lesz, bele se kezdjetek
2010. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd játékosra az elején, attól feloldódhat. Kis borozás (ne sok), párnacsata, csikizés, masszírozás, ilyesmiktől hátha oldottabb lesz. Ha meg már egyértelműen elkezdődött, akkor is lehet apró poénokkal, bátorító szavakkal bíztatni.

A szex felé meg érdemes fokozatosan közelíteni. Ez mindenkinél másképp alakul, de én pl mikor 23 évesen elvesztettem a szüzességem, az úgy volt, hogy fél év rendszeres ujjazás után sikerült beférnie egyáltalán. (A magas életkort részben a korábbi görcsösségem indokolja, részben magánéleti lúzerkedések. Nem vagyok se prűd, se csúnya stb. Gondolom te se, csak a gyengébbek kedvéért írom, akik ilyenkor hajlamosak ítélni.)

Mi amúgy olyan szintre vittük a játékosságot, hogy szoktunk szexre épülő, vagy ahhoz vezető "társasjátékokat" játszani, meg volt már szembekötés, radiátozhoz kötés, szerepjáték, ilyenek is. Ezek a vidám perverzkedések is nagyban hozzájárultak a feszültség oldódásához (bár ővele már eleve nem voltam olyan görcsös), de mondjuk ez a te pasidat lehet hogy elijesztené:) esetleg téged is:)

2010. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sutácska xD te aztán szeretheted
2010. aug. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!