Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm szűz és ma (szerdán)...

Barátnőm szűz és ma (szerdán) jött meg neki szombaton sexelhet probléma nélkül, nem?

Figyelt kérdés

#szuz-sex-menstruacio
2015. máj. 13. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ma is sexelhet probléma nélkül, más kérdés, hogy véres lesz a p*csöd.
2015. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek akkor minden további nélkül.
2015. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

bíztam ebben az oldalban, hogy vannak itt mániások.:D

köszöntem szépen a gyors válaszokat!

2015. máj. 13. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:

szexelhettek akár ma is, ha védekeztek.

de nekem pl havi közben és után sokkal érzékenyebb, gyakran fáj is a szex. minden bizonnyal ez nem mindenkinék van így, de ha a barátnőd is ilyen alkat, akkor lehet, hogy kellemetlenebb lesz neki, mint kéne..

2015. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, de ha még szűz, akkor nem ajánlom, hogy az első élménye menstruáció közben legyen. Sokkal szebb, ha nincs meg. Kicsit elrontaná az elsőt, de ettől eltekintve lehet, csak pl. én nem ajánlanám. Majd ha elveszítette, utána bármikor menstruáció közben is.
2015. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg arra értetted a "probléma nélkül"-t, hogy szeretkezhet-e védekezés nélkül annak a veszélye nélkül, hogy teherbe esne, akkor nem.
2015. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!