Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valakinek még 21 évesen...

Ha valakinek még 21 évesen sincs barátja és még szűz is, ott a háttérben lehet valami lelki probléma? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ. De általában valami lelki probléma is fellelhető.
2013. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a sok levél a nem normális, amit most kapni fogsz. Válogass, sok szerencsét! ;)
2013. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent problémát.
2013. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül. ez a helyzettől függ, hogy volt-e lehetősége rá, vagy teljesen elzárkózott. de ezt érzi az ember maga.
2013. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nincs szükségem levelekre, köszönöm. nem fogok az első levélíró karjaiba ugrani. csupán érdeklődtem, hátha esetleg más is van hasonló helyzetben.
2013. szept. 11. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem biztos attól még.
2013. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ha ez te vagy, akkor magadtól is tudod, hogy mi van!

Én 20 évesen voltam így, akkor "megoldódott" a dolog. De én magamról azt mondhatom, igen, kicsit "elcseszett" voltam. Hogy mitől, az meg lehet kicsi, nem olyan fontos ("épp csak így esett"), vagy épp nagy dolog is.

2013. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit idősebb fiúként azt mondom, lehet lelki probléma a háttérben (saját tapasztalatomból kiindulva). Lehet, hogy az adott lány szimplán nem akart barátot, és nem akarta bárkinek odaadni magát, de az is előfordulhat, hogy kóros lelkiállapotban van, és nem tud ismerkedni, fél, szorong stb. De ez úgyis csak akkor derül ki, ha jobban megismerik őt, és ha nagyjából feltérképezik a múltját.
2013. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. 20 évesen most van először barátom, és igen, voltak/vannak lelki problémáim, de már dolgozunk az ügyön. ez csak rajtad áll, hogy végre nyitsz-e mások felé.
2013. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És a kilencedik levélírónak már a karjaiba ugrasz?

Egyébként annyira nem normális, de a mai világban ki akar "normális" lenni?

2013. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!