Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szülőket kérdezem. Fontos,...

A szülőket kérdezem. Fontos, hogy a lányotok beszámoljon arról, ha már nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szülő, de olyan életkorban vagyok, amikor lehetnék. Én azt szeretném, ha a lányom még előtte szólna, nehogy teherbe essen.

Én 20 voltam, amikor segítséget kértem anyukámtól, hogyan védekezzek. Azt mondta, hogy úgy, hogy nem csinálom. És nem segített! Nem adott tel.számot a nőgyógyászához, nem mondta, hogy gumival. Persze megoldottam nélküle is, de nagyot csalódtam benne.

Nagyon szeretném, ha a lányommal nem történne ez meg.

2010. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

én nem mondtam el anyámnak, mert nem túl jó meg bizalmas a viszonyunk, de nyilván ő se hülye és nem hiszi azt, h másfél év után nem volt még semmi :D


18/L

2010. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 20 évesen nem tudtad, hogy mivel védekezhetsz, akkor elvileg már két éve felnőtt ember voltál, ezt tényleg nem bántásból mondom, de fel sem világosított meg semmi?!

Nekem sem bizalmas túlságosan a viszonyom anyukámmal, de 16 évesen vele voltam először nőgyógyászati vizsgálaton, a szüzességem elvesztésére magától rájött, megkérdezte, hogy jó volt-e, és h használtunk-e gumit. Ha nem kérdez rá nem biztos, hogy elmondtam volna neki...

2010. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Leegyszerűsítve:ha a védekezés megoldott,és nem minden héten más partnerrel történik, talán lényegtelen lehet ez az infó.

Anita/15,a lányom : ez rád nem vonatkozik.:-)

2010. márc. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem a "gyerek" magától elmondja , ha van bizalma a szüleihez!!!

ez kis gyerekkorban eldől milyen lesz a későbbi kapcsolat anya és lánya között, mert elsősorban az anyákkal osztják meg ezt a titkot.

2010. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ez egy magánügye, ha elmondja, senkire nem tartozik, ha nem akarja elmondani, nem szabad erőltetni.
2010. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Két tizenéves lányom van. (Férfi vagyok, több éve egyedül igazgatom őket, édesanyjuk halála óta...)A szülő-gyermek kapcsolatának milyenségén túlmutat, hogy a szűzesség kérdéséről beszámolnak-e. Egy koron túl a lányok magáneletének részévé válik a szűzesség elvesztése. (Persze nem mindegy, hogy mikor, milyen körülmények között...) Mivel én soha, semmilyen lelki terrort, semmiféle fölösleges kényszerítő eszközt nem alkalmaztam és alkalmazok a lányaimmal szemben, nem akarom őket idomítani - mindent (még a rázósabb dolgokat is) mindig őszintén elmondanak. Hiszen tudják, hogyha bajt csináltak, akkor csak én tudok segíteni rajtuk. Tehát a válasz: fontos, hogy mindenről beszámoljanak, mert ebbe remélhetően a szűzesség elvesztése is bele fog tartozni...
2010. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!