Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és teccik egy...

Szűz vagyok, és teccik egy fiú, és már voltam is nála, de nem történt semmi. Most újra elhívott magához azért h . Egyikünk se gondolja komolyan az egészet, de jólesne megtenni. De félek, h utánna elmondja mindenkinek. Várjak az igazira/tegyem meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tehát akkor tudod, hogy nem lenne helyes! Tartsd is ehhez magad!

Az életben egyszer adhatod oda valakinek a szüzességedet. Miért adnád olyannak, akivel nem is akarsz semmit, és ő se tőled??? Ha nem akartok semmit egymástól, akkor ne is tegyetek semmit egymással. A szex nem játék, ami bár nem gondoljuk komolyan, de azért jólesne. A szex a legbelsőségesebb dolog, ami 2 ember között megtörténhet. Gyermek születhet belőle stb

Ha pedig tetszik egy fiú, és elmész hozzá, az nem azt jelenti, hogy le kell feküdjetek! Ismerkedés, együttjárás, és szex akkor, ha teljesen elkötelezitek magatokat egymás mellett.

2010. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
16 év fölött tedd meg, az alatt ne hallgass senkire..
2010. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!