Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy pasi szuz attol meg az...

Ha egy pasi szuz attol meg az elso egyuttletnel lehetseges, hogy mindent nagyon profin (tanultan) csinaljon? 16/L

Figyelt kérdés
Csak azert kerdem mert en is es a baratom is szuzek voltunk mikor oszejottunk. O legalabbis azt allitotta,hogy az.Egy hoszu ido utan kb 1 ev lefekudtunk egymassal.De nekem valahogy ugy tunt,hogy tul jol vegzi a dolgat,mintha mar nem lenne szuz . Az elott is (pettingre ertem) :). Tehat most akkor szuz volt vagy nem? Vagy egy pasi annak ellenere,hogy szuz lehet nagyon jo elso alkalommal?
2010. márc. 8. 11:42
 1/6 anonim válasza:
Ez eléggé hülye kérdés!Te már úgy születtél,hogy egyből tudsz mindent?:)LOL
2010. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem volt szűz ha jó volt.

viszont lehet béna volt csak neked tűnt pronak.

2010. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van,aki egyből ügyes,pláne,ha petting során van ideje "gyakorolni" és megismerni téged.De a profitól azért messze van.Mivel te is szűz voltál,ezért szerintem is csak neked tűtn ő túl jónak,de lehet,hogy egy tapasztaltabb lány nem így érezte volna. Egy jó tanácsot azért fogadj el.Ha tartós kapcsolatot szeretnél,akkor az legyen az alap,hogy hiszel a másiknak.Igen,lehet,hogy becsapnak és az fájni fog,de az állandó bizalmatlanság kinyúvaszthatja a kapcsolatot.Szóval,ha azt mondta szűz volt,akkor úgy is volt! :)
2010. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nemlehet... tapasztaltot kell szerezni ugy lehet 'tanult' lenni...
2010. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sokáig birta az elsöt akkor nem volt az ha nem birta sokáig akkor az volt!!
2010. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem erről az a véleményem, hogy azért volt jó mert összeszoktatok 1 év alatt elég rendesen :) tudat alatt tudta mit csináljon veled hogy jó legyen. :)

És szerintem lehetett szűz, ugyan is egy szűz pasi is lehet nagyon "profi", meg egy nem szűz pasi is aki egy szexmániás akinek millió nője volt lehet tök béna.

Nekem se hitte el a csaj hogy vele volt az első petting meg sex még nagyon régen, pedig szerinte nagyon profin csináltam. Haveromról akinek meg millió nője volt már azt mondják róla a csajok hogy iszonyat béna mindenben mint egy kis kezdő.

Fogadni mernék ha 1 hónap (mint ahogy most szokás) után feküdtetek volna le egymással nem lett volna olyan jó mint 1 év után miután összeszoktatok tudat alatt, ez olyan hogy egy idő után már tudod hogy reagál a dolgokra be tudod fejezni a mondatát, ez nem tapasztalat ez összeszokás ugyan ez van nálatok is, ennél már csak jobb lesz amint tapasztalatot szereztek egymáson :)

2010. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!