Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ennyi buták és elutasító...

Miért ennyi buták és elutasítóak az emberek? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Ha az oldalon feljön a homoszexualitás kérdése, egyből mocskolódni kezdenek. Nem tudom, hogy valóban így látják a szóban forgó emberek vagy csak itt és így tudják kiélni agresszivitásukat. Ha tényleg így vélekedneka kérdésről, miért baj nekik, hogy más mit csinál az ember? Miért foglalkoznak vele? Ezzel kár éri őket?

Őket pedig szellemi fogyatékosságuk és empátiában, elfogadásban való kóros hiányosságuk miatt lehetne megvetni.


2010. márc. 23. 15:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
B.zik! Miattatok nincs mit ennünk!
2010. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

legyen vki homoszexuális, de ne nyíltan smároljon két pasi v csaj(mondjuk azt ink lezbinek hívjuk)


egyébként erről senki nem tehet. ez genetika.

2010. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
38%
Lesújt Rátok Isten haragja!!!
2010. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, mindenkinek saját szíve joga, hogy mit ítél el mit nem. Szerintem sok itt a fiú is, aki beírogatja h hülye b*zik, meg hasonlók. Ha jobban belegondolsz a fiúk kényesebben állnak ehhez a kérdéshez, mert nem tudják megérteni, hogy hogyan szerethet egy férfi egy f*szt, punci helyett. A barátom is így van vele, nem tudja megérteni. És van is benne valami az ő szemszögéből. Nekem nincsen bajom a homoszexuálisokkal mindaddig amíg nem kezdenek el beszélni a szexuális életükről. Ha én sem osztom meg ezt a nagy világgal akkor nekik sem kell. És nem értem, hogy miért kell annyira hangoztatni, hogy ha vki homokos. Na és? Én meg hetero vagyok, de nem hangoztatom.

Persze ez is egyénfüggő. Nekem van egy b*zi ismerősöm, aki habár jófej, de amikor elkezdi mondogatni hogy így szex úgy szex akkor kicsit kiakadok. Másrészt leszbikus ismerőseim is vannak, és pl. velük semmi baj.

19L

2010. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
" b*ik " miattatok nincs mindenünk :D:D hülye vagy ember ??? na mindegy én nem vagyok meleg nem is bírom őket de azért túlzásokba már ne essetek. Szerintem egy 12 éves ír ilyeneket inkább menny el a géptől most!
2010. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
60%
Talán mert isten nem arra teremtette a férfi segglyukát hogy faszt dugdossanak bele.A kimenő nyílás mindig maradjon csak kimenő.
2010. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én sem értem az ilyen embereket..én nem vagyk leszbi,de sztem a nyíltan másságukat felvállaló embereknek is vannak jogaik és ők is csak emberek,akiket nem kellene feltétlenül megvetni...maximum az olyanokat akik nem tudják hol van a jóízlés határa..(mert vannak olyanok.Tehát visszatérve ,úgy hiszem mindenkit el kellene fogadni úgy ahogy van,ez nem egy olyan dolog ,amit ki lehet kapcsolni,vagy el lehet felejteni..csupán genetika.De ezt magyarázhatjuk azoknak az embereknek akik nem járnak az ő cipőjükben és nem képesek nyitni az új felé és nem képesek befogadni.Mindig vtak ilyen emberek és lesznek is.
2010. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%
Aki homo az dögöljön meg! Ez nem genetika hanem azért csinálják mert menőnek tartják, ki akarnak tűnni vele a tömegből.
2010. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Menny el a géptől? Az igen... :) Nyelvtan óra kimaradt?
2010. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

15:37

Azt leszbinek hívják, nem lezbinek. Egyébként két jó csaj nyugodtan smárolhat bárhol, maximum pozitív visszajelzést kapnak:D Viszont két pasi tényleg ne smároljon, enyelegjen, főleg ne rendezzenek felvonulást. Nekem nincs gondom a melegekkel, nekem a magamutogatással van. Most én is vonuljak fel mert hetero vagyok? Azért vegyünk már vissza! A normális melegekkel, akik nem mások előtt dugnak, smárolnak, fogdossák egymást, civilizáltan viselkednek, azokkal nincs gond. F/21

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!