Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Részletek lentebb

Mit tegyek? Részletek lentebb

Figyelt kérdés
Nos van egy párom 5 hónapja él úgy érzem hogy már én készen állok a szüzesség elvesztésére de ő nem biztos hogy készen áll rá, ha ilyen témákat hozok fel neki, le fújolja és gusztustalannak tartja. Segítségeteket szeretném kérdeni ez ügyben!! köszi minden választ :)
2011. aug. 13. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha értelmes választ akarsz kapni,akkor inkbb holnap tedd fel a kérdést,mert tele vana gyakszi,unatkozó,hisztis ,álmos,szerelmibánatos hülyével:S
2011. aug. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Várd meg,amíg ő is akarja!


(Ettől normálisabb választ nem fogsz kapni.)

2011. aug. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de hogyan lehetne vele beszélni erről a témáról hogy ne fújoljon
2011. aug. 13. 03:42
 4/10 A kérdező kommentje:
?
2011. aug. 13. 03:42
 5/10 anonim válasza:

Először is hány évesek vagytok? Másodszor ha ő nincs kész rá akkor nincs készen rá. Nem szabad erőltetni, tőled függ, hogy jelent e annyit számodra ő, hogy ki tudod várni mellette, vagy tovább lépsz, ha neked annyira fontos. De azzal ha folyton témába hozod csak erősíted benne az ellenérzést. Ha érettek vagytok, akkor képesek vagytok normálisan elbeszélgetni róla, hogy kinek mire van szüksége, és mit gondol róla. Kérd meg, hogy fejtse ki mi érez, gondol a témáról, illetve azért reagálja-e így le, mert fél tőle.

A kor pedig azért édekel mert a lányok 90%-ban 12 éves korig mondja a fiú hímtagjára, illetve a sexre azt hogy "fúj".

2011. aug. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WhiteLabel ***** válasza:
5hónapja él? te undorító pedofil áll*t
2011. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindketten 15 évesek vagyunk, és elírtam a kérdésben 5 hónapja él a kapcsolat :D kihagytam egy kis részletet
2011. aug. 13. 06:29
 8/10 anonim válasza:
És te a fiú vagy, vagy a lány? Nem mellékes.
2011. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
15 évesen ha csaj akk nem biztos h még akarja.
2011. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt egy bnőm aki még 18évesen nem állt készen rá. ezt ne eröltesd, fiatal még, és megértem ha még nem akar túl lenni rajta, nincs itt az ideje.
2011. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!