Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasik szoktak örülni, ha a...

A pasik szoktak örülni, ha a barátnőjük még szüz és ők lesznek az elsők?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 11:38
1 2
 11/15 anonim válasza:

ez nemigaz .

én 18 éves vagyok (lány) és még szűz .é

és nem azért nem vesztettem el mert csúnya lennék :D

szal vannak kivételek :)

2010. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én 19 éves vagyok és szűűűz,nahát-nahát:D
2010. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Esete válogatja. Ha birtokolni akar, akkor büszke. De van olyan is, akik "babrásnak" tartja. Bár megmondom őszintén, az elsőnek olyannak pozitív élménynek kell lenni, hogy még nagymama korodban is emlékezzél rá. Nem a mennyiség, a minőség a fontos. Hogy valaki még 18 évesen szűz, nem megvetendő. Azt jelenti, hogy nem divat kérdésévé teszi, hanem mint a nők legtöbbjének is kellene, érzelmi alapokra helyezi. Ezen van a hangsúly. Senki nem marad le semmiről sem. Viszont a 18 éven aluliak esetleg gyarapodtak egy-két kellemetlen élménnyel.
2010. ápr. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
még egy 19-es:D
2010. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen veszítettem el a szüzességem, az akkori barátomban semmilyen különleges érzés nem volt emiatt (mondjuk nem is vette komolyan a kapcsolatot, csak én...).

A mostani Párom velem egyidős (24), és 19 éves volt, amikor megtörtént a nagy esemény-egy 15 éves, szintén szűz lánnyal. Egy évig együtt voltak, de a kiscsaj már az idő alatt mással is kipróbálta a szexet...a Párom pedig ezt jóval a szakításuk után tudta meg.


Egyébként, ha annak idején, 18 évesen tudtam volna, hogy egy ilyen kedves, megértő, hűséges, érzelemgazdag férfi lesz a vőlegényem, biztosan megtartottam volna neki a hártyámat...:)


24/L

2010. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!