Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk szoktak a haverjaikkal...

A fiúk szoktak a haverjaikkal arról beszélni milyen a barátnőjük az ágyban? :'D

Figyelt kérdés
Nemtom ez csak úgy jött lécci a válaszoknál magatokból induljatok ki.köszi a válaszokat.:P
2010. ápr. 27. 18:57
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
28%
azt nem tudom, de a csajok tuti ki szokták beszélni az ilyen dolgokat a barátnöikkel.
2010. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

a bunkóbbak akik nem tisztelik a barátnőjüket igen ,akik tisztelik nem, én nem szoktam...

17F

2010. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem még nem volt barátnőm, de ha lenne, nem beszélném ki senkinek a történteket, szerintem ez két emberre tartozik.

Bár a kérdésnél az szerepel, hogy magunkból induljunk ki, de még azt megemlíteném, hogy a párkapcsolatban élő barátaim sem szoktak ilyenfajta részletekről beszélni.

2010. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a lányok se szokták kibeszélni max h hol és hogyan?
2010. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocs..!
2010. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat.én is így gondolom hogy ez a 2 ember magánügye.
2010. ápr. 27. 19:22
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb barátommal ezt meg szoktam beszélni. Nagyon rég óta barátok vagyunk, és róla tudom, hogy nem csak idiótán XD-ző haver, normálisan tudunk beszélni mindenről, és ha ez kerül szóba (és miért ne, ha olyan klassz téma?) akkor megbeszéljük. De nem egy-egy aktust kielemezve, elmesélve, hogy ki mit csinált percről-percre, hanem csak úgy általánosan mit szeretünk az ágyban, a barátnőnk mit szeret, mit szeretnénk, és hasonlók. Másnak ilyenekről nem beszélünk.
2010. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Az előző barátom fűnek fának elmondott mindent annak ellenére hogy külön kértem rá hogy ne. Rém ciki volt maikor a legtávolabbi haverjai meg rokonai is utalgattak mindenféle baromságra, hogy hogy szopok meg mit tudom én. Egy bunkó paraszt volt, kár hogy nem vettem észre hamarabb. Pedig még csak nem is teljesített jól, hogy hencegni kellett volna vele :D A mostani barátom viszont egy angyal, őt mindenki cseszteti hogy még szűz, holott már rég nem az, az én jóvoltamból:D Mégsem mondja el senkinek mert tudja hogy rosszul esne. Szerintem ez két ember magánügye, nem szabad parasztkodni erről, maximum olyan barátnak elmondani akiben bízunk de nem részletezve :D Vagy ha bevállalós valaki poénkodni róla.
2010. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ha jó az ágyban elmondom a barátoknak, ha téma, persze semmi részlet. ha meg semmi extra, akkor nem nyilatkozom :)
2010. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Dehogy szokták. Mindenféle csajozós kamumesével és egyébbel traktálják egymást, de a barátnőjükről egy szót sem.
2010. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!